Hledat

Ubytování

Ubytování město Smrečany

Ve městě Smrečany (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Smrečany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smrečany

Homestay U Hajčov

9,9

Homestay U Hajčov

Ubytování (Privát) Homestay U Hajčov. Homestay U Hajčov nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Smrečany, 6 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Homestay U Hajčov se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay U Hajčov má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Homestay U Hajčov momentálně evidujeme 14 recenzí.

Holiday Home Stará Breza

9,7

Holiday Home Stará Breza

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Stará Breza. Prázdninový dům Stará Breza se nachází v centru vesničky Smrečany, která leží v srdci regionu Liptov na severním Slovensku. Ubytování Holiday Home Stará Breza se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Stará Breza má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home Stará Breza momentálně evidujeme 12 recenzí.

Smrečany Ecodom

9,7

Smrečany Ecodom

Ubytování (Prázdninový dům) Smrečany Ecodom. Smrečany Ecodom se nachází v budově z roku 2016 ve Smrečanech. Tento prázdninový dům má terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Smrečany Ecodom se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Smrečany Ecodom má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Smrečany Ecodom momentálně evidujeme 27 recenzí.

Rekreačný dom Juraj

9,6

Rekreačný dom Juraj

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom Juraj. Set in Smrečany in the Žilinský kraj region, Rekreačný dom Juraj features a balcony and river views. This holiday home offers accommodation with a terrace. Ubytování Rekreačný dom Juraj se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rekreačný dom Juraj má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Rekreačný dom Juraj momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion U Hološov

9,5

Penzion U Hološov

Ubytování (Penzion) Penzion U Hološov. Penzion U Hološov je rodinný penzion ve Smrečanech. Nabízí zahradu s velkým dětským hřištěm, rustikální společný obývací pokoj s TV a sdílenou kuchyni. Ubytování Penzion U Hološov se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Frana Krala

9,4

Dom Frana Krala

Ubytování (Penzion) Dom Frana Krala. Dom Fráňa Kráľa se nachází v centru města Smrečany, má lázeňskou část se saunou a relaxačním bazénkem a nabízí pokoje s koupelnou a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Dom Frana Krala se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom Frana Krala má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Dom Frana Krala momentálně evidujeme 41 recenzí.

Rekreačný Dom Shalom

9,4

Rekreačný Dom Shalom

Ubytování (Apartmány) Rekreačný Dom Shalom. Apartmány Rekreačný dom Shalom se nacházejí v klidné části obce Smrečany v obklopení Západních Tater, 10 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Rekreačný Dom Shalom se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Klonga

9,2

Privat Klonga

Ubytování (Privát) Privat Klonga. Privat Klonga nabízí ubytování ve Smrečanech, 28 km od lyžařského střediska Jasná, a k zázemí zde patří Wi-Fi připojení k internetu, gril a dětské hřiště. Ubytování Privat Klonga se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Klonga má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat Klonga momentálně evidujeme 40 recenzí.

Privat Matej

9,1

Privat Matej

Ubytování (Apartmán) Privat Matej. Privat Matej je situován 2 km od lyžařského areálu Dolinky a stejně daleko od termálních koupališť v obci Bešeňová. Ubytování Privat Matej se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Matej má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Privat Matej momentálně evidujeme 36 recenzí.

Bungalovy pri Hoteli Spojar

7,5

Bungalovy pri Hoteli Spojar

Ubytování (Chata) Bungalovy pri Hoteli Spojar. Bungalovy pri Hoteli Spojar jsou obklopené lesy a nachází se v klidné části Tatranského národního parku, 15 minut autem od Liptovského Mikuláše. Ubytování Bungalovy pri Hoteli Spojar se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bungalovy pri Hoteli Spojar má celkové hodnocení 7,5. Pro Chata Bungalovy pri Hoteli Spojar momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány ADEMI

Apartmány ADEMI

Ubytování (Apartmán) Apartmány ADEMI. Situated in Smrečany, 30 km from Zakopane, Apartmány ADEMI offers a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány ADEMI se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Frank

Penzion Frank

Ubytování (Penzion) Penzion Frank. Penzion Frank se nachází v obci Žiar, 200 metrů od lyžařského areálu Dolinky. Ubytování Penzion Frank se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Frank nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Smrečany

Město Smrečany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Smrečany.