Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Ondrašová

Ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Ondrašová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Ondrašová

Privat Em & Mi

9,7

Privat Em & Mi

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Em & Mi. Privat Em & Mi se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,2 km od aquaparku Tatralandia, 10 km od Liptovské Mary a 16 km od obce Bane - Jakubovany. Ubytování Privat Em & Mi se nachází ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Em & Mi má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Privat Em & Mi momentálně evidujeme 33 recenzí.

Aquamara Aquapark Tatralandia

9,6

Aquamara Aquapark Tatralandia

Ubytování (Prázdninový dům) Aquamara Aquapark Tatralandia. Tříhvězdičkový prázdninový dům Aquamara se nachází v areálu aquaparku Tatralandia. Ubytování Aquamara Aquapark Tatralandia se nachází ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Aquamara Aquapark Tatralandia má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Aquamara Aquapark Tatralandia momentálně evidujeme 31 recenzí.

Chatka Tatralandia 114

9,3

Chatka Tatralandia 114

Ubytování (Prázdninový areál) Chatka Tatralandia 114. Chatka Tatralandia 114 se nachází v prázdninovém areálu v Liptovské Ondrašové, 5 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Chatka Tatralandia 114 se nachází ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatka Tatralandia 114 má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový areál Chatka Tatralandia 114 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Holiday Home Liptovská dedina

Holiday Home Liptovská dedina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Liptovská dedina. Set in Liptovská Ondrašová in the Žilinský kraj region, Holiday Home Liptovská dedina features a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Holiday Home Liptovská dedina se nachází ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Liptovská dedina

Holiday Home Liptovská dedina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Liptovská dedina. Located in Liptovská Ondrašová in the Žilinský kraj region, Holiday Home Liptovská dedina has a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Holiday Home Liptovská dedina se nachází ve městě Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovská Ondrašová

Město Liptovská Ondrašová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Ondrašová.