Hledat

Ubytování

Ubytování město Vyšná Boca

Ve městě Vyšná Boca (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vyšná Boca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyšná Boca

Alia

9,4

Alia

Ubytování (Chata) Alia. Alia ve vesnici Vyšná Boca je obklopena národním parkem Nízké Tatry a nabízí ubytování s vlastním stravováním, zahradu, terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Alia se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Alia má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Alia momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chata pod Čertovicou

9

Chata pod Čertovicou

Ubytování (Penzion) Chata pod Čertovicou. Chata pod Čertovicou leží v obci Vyšná Boca, 500 metrů od lyžařského centra Čertovica. Ubytování Chata pod Čertovicou se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Barborka

8,6

Chata Barborka

Ubytování (Chata) Chata Barborka. Chata Barborka se nachází ve vesnici Vyšná Boca, pouhých 350 metrů od hotelu Barbora, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Chata Barborka se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Barborka má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata Barborka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Barbora

8,1

Hotel Barbora

Ubytování (Hotel) Hotel Barbora. Hotel Barbora se nachází hned vedle lanovky ve vesnici Vyšná Boca uprostřed Nízkých Tater a nabízí ubytování s přímým vstupem na sjezdovku, restaurací,... Ubytování Hotel Barbora se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Barbora má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Barbora momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chata pod Sedlom Čertovica

Chata pod Sedlom Čertovica

Ubytování (Penzion) Chata pod Sedlom Čertovica. Chata pod Sedlom Čertovica features a garden, bar, ski-to-door access and terrace in Vyšná Boca. Ubytování Chata pod Sedlom Čertovica se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Chata pod Sedlom Čertovica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Pemmeva

Apartmány Pemmeva

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pemmeva. Located in Vyšná Boca, 41 km from Štrbské Pleso, Apartmány Pemmeva provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Pemmeva se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vyšná Boca

Město Vyšná Boca se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Vyšná Boca.