Hledat

Ubytování

Motorest SKI Čertovica Penzion

Čertovica, 977 01 Vyšná Boca, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Motorest SKI Čertovica. Motorest SKI Čertovica se nachází ve Vyšné Boce a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Motorest SKI Čertovica se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Motorest SKI Čertovica

Motorest SKI Čertovica podává snídani à la carte. Všechny pokoje v penzionu mají posezení. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Poprad-Tatry je to 41 km. Na místě si můžete půjčit lyžařské vybavení. Motorest SKI Čertovica se nachází ve Vyšné Boce a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Všechny pokoje mají mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici, sprchu, fén a šatní skříň. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika a lyžování. Motorest SKI Čertovica stojí 46 km od Zakopaného a 34 km od Štrbského Plesa. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Vyšná Boca

Alia

9,4

Alia

Ubytování (Chata) Alia. Alia ve vesnici Vyšná Boca je obklopena národním parkem Nízké Tatry a nabízí ubytování s vlastním stravováním, zahradu, terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Alia se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Alia má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Alia momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chata pod Čertovicou

9

Chata pod Čertovicou

Ubytování (Penzion) Chata pod Čertovicou. Chata pod Čertovicou leží v obci Vyšná Boca, 500 metrů od lyžařského centra Čertovica. Ubytování Chata pod Čertovicou se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Barborka

8,6

Chata Barborka

Ubytování (Chata) Chata Barborka. Chata Barborka se nachází ve vesnici Vyšná Boca, pouhých 350 metrů od hotelu Barbora, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Chata Barborka se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Barborka má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata Barborka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Barbora

8,1

Hotel Barbora

Ubytování (Hotel) Hotel Barbora. Hotel Barbora se nachází hned vedle lanovky ve vesnici Vyšná Boca uprostřed Nízkých Tater a nabízí ubytování s přímým vstupem na sjezdovku, restaurací,... Ubytování Hotel Barbora se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Barbora má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Barbora momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chata pod Sedlom Čertovica

Chata pod Sedlom Čertovica

Ubytování (Penzion) Chata pod Sedlom Čertovica. Chata pod Sedlom Čertovica features a garden, bar, ski-to-door access and terrace in Vyšná Boca. Ubytování Chata pod Sedlom Čertovica se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Penzion Chata pod Sedlom Čertovica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Pemmeva

Apartmány Pemmeva

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pemmeva. Located in Vyšná Boca, 41 km from Štrbské Pleso, Apartmány Pemmeva provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Pemmeva se nachází ve městě Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).