Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Kokava

Ve městě Liptovská Kokava (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Kokava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Kokava

Drevenica Kvietok

9,6

Drevenica Kvietok

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Kvietok. Drevenica Kvietok se nachází v Liptovské Kokavě. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica Kvietok se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Kvietok má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Drevenica Kvietok momentálně evidujeme 17 recenzí.

Privát Beata

9,5

Privát Beata

Ubytování (Apartmány) Privát Beata. Privát Beata nabízí ubytování s posezením, TV a kuchyní v obci Liptovská Kokava. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Beata se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Beata má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Privát Beata momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany Na Skle Malovane

9,3

Apartmany Na Skle Malovane

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmany Na Skle Malovane. Apartmány Na Skle Malovane se nachází v lyžařském areálu Liptov v obci Liptovská Kokava, pouhých 200 metrů od nejbližší autobusové zastávky a 2 km od... Ubytování Apartmany Na Skle Malovane se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Na Skle Malovane má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Apartmany Na Skle Malovane momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartman Baranček

9,1

Apartman Baranček

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Baranček. Tento samostatný prázdninový dům se nachází v Liptovské Kokavě, 25 km od Zakopane. Ubytování Apartman Baranček se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Baranček má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Apartman Baranček momentálně evidujeme 8 recenzí.

Liptovska Izba

8,8

Liptovska Izba

Ubytování (Apartmány) Liptovska Izba. Liptovská Izba je situovaná 500 metrů od lyžařského areálu v obci Liptovská Kokava a 15 minut jízdy od termálních lázní Liptovský Ján a nabízí restauraci a... Ubytování Liptovska Izba se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Liptovska Izba má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Liptovska Izba momentálně evidujeme 41 recenzí.

Drevenica u Starona

8,5

Drevenica u Starona

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica u Starona. Drevenica u Starona se nachází pouhých 500 metrů od sjezdovek v obci Liptovská Kokava v liptovském regionu a nabízí apartmány se satelitní TV. Ubytování Drevenica u Starona se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica u Starona má celkové hodnocení 8,5. Pro Venkovský dům Drevenica u Starona momentálně evidujeme 8 recenzí.

Zrub pod Kriváňom

Zrub pod Kriváňom

Ubytování (Chata) Zrub pod Kriváňom. Zrub pod Kriváňom stojí v obci Liptovská Kokava mezi Nízkými a Vysokými Tatrami. Ubytování Zrub pod Kriváňom se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Zrub pod Kriváňom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa LUPA

Chalupa LUPA

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa LUPA. Situated in Liptovská Kokava in the Žilinský kraj region, Chalupa LUPA has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa LUPA se nachází ve městě Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovská Kokava

Město Liptovská Kokava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Kokava.