Hledat

Ubytování

Ubytování město Raková

Ve městě Raková (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Raková

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Raková

Chata nad Briežkami

9,6

Chata nad Briežkami

Ubytování (Chata) Chata nad Briežkami. Chata nad Briežkami se nachází v Rakové a nabízí ubytování vhodné pro osoby s domácími mazlíčky. Tato chata disponuje také výhledem na hory. Ubytování Chata nad Briežkami se nachází ve městě Raková (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata nad Briežkami má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata nad Briežkami momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chatka Pri Jazere

Chatka Pri Jazere

Ubytování (Chata) Chatka Pri Jazere. Tento apartmán se nachází v Rakové, 23 km od Visly. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chatka Pri Jazere se nachází ve městě Raková (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chatka Pri Jazere nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Rakova UV-676

Holiday home Rakova UV-676

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rakova UV-676. Holiday home Rakova UV-676 is set in Raková. The accommodation is 35 km from Žilina. Ubytování Holiday home Rakova UV-676 se nachází ve městě Raková (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Rakova UV-676 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Raková

Město Raková se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Raková.