Hledat

Ubytování

Ubytování město Vyšný Kubín

Ve městě Vyšný Kubín (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vyšný Kubín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyšný Kubín

Kaštieľ Kubínyi

9,8

Kaštieľ Kubínyi

Ubytování (Hotel) Kaštieľ Kubínyi. K dispozici je restaurace, pokojová služba, služba concierge, bezplatné Wi-Fi, noviny, fax a kopírka. Ubytování Kaštieľ Kubínyi se nachází ve městě Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kaštieľ Kubínyi má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Kaštieľ Kubínyi momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzión Zemianska kúria

9,4

Penzión Zemianska kúria

Ubytování (Penzion) Penzión Zemianska kúria. Tento penzion nabízí restauraci, pokojovou službu, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také dětské hřiště, bar a sdílený lounge. Ubytování Penzión Zemianska kúria se nachází ve městě Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Zemianska kúria má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Zemianska kúria momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmány Orava

Apartmány Orava

Ubytování (Privát) Apartmány Orava. Located in Vyšný Kubín, 34 km from Donovaly, Apartmány Orava provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Orava se nachází ve městě Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vyšný Kubín

Město Vyšný Kubín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Vyšný Kubín.