Hledat

Ubytování

Ubytování město Vyšné Malatíny

Ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vyšné Malatíny

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyšné Malatíny

Zbojnícka drevenica 3

8,9

Zbojnícka drevenica 3

Ubytování (Chata) Zbojnícka drevenica 3. Zbojnícka drevenica 3 se nachází v obci Bodice. Nabízí dětské hřiště. Apartmány mají ložní prádlo a některé také terasu nebo balkon s výhledem na hory. Ubytování Zbojnícka drevenica 3 se nachází ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zbojnícka drevenica 3 má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Zbojnícka drevenica 3 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Štúdia Holiday Raj

8,7

Štúdia Holiday Raj

Ubytování (Penzion) Štúdia Holiday Raj. Štúdia Holiday Raj leží v obci Vyšné Malatíny v Žilinském kraji a hostům nabízí zázemí pro grilování, sluneční terasu, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Štúdia Holiday Raj se nachází ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Štúdia Holiday Raj má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Štúdia Holiday Raj momentálně evidujeme 16 recenzí.

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

8,5

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

Ubytování (Privát) Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345. Tatralandia Romantická Zahrada Chata 345 se nachází v obci Vyšné Malatíny, 5 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 se nachází ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartman Lucka Tatralandia Village

7,8

Apartman Lucka Tatralandia Village

Ubytování (Venkovský dům) Apartman Lucka Tatralandia Village. Apartmán Lucka Tatralandia Village se nachází v Liptovském Mikuláši, necelý 1 km od aquaparku Tatralandia a 11 km od vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Apartman Lucka Tatralandia Village se nachází ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Lucka Tatralandia Village má celkové hodnocení 7,8. Pro Venkovský dům Apartman Lucka Tatralandia Village momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Liptov

Chata Liptov

Ubytování (Chata) Chata Liptov. Situated in Vyšné Malatíny, Chata Liptov features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Chata Liptov se nachází ve městě Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chata Liptov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Vyšné Malatíny

Město Vyšné Malatíny se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Vyšné Malatíny.