Hledat

Ubytování

Ubytování město Žilina

Ve městě Žilina (Slovensko) máme celkem 45 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Žilina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žilina

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytování (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského hradu, a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartman Studničky Žilina centrum

9,8

Apartman Studničky Žilina centrum

Ubytování (Apartmán) Apartman Studničky Žilina centrum. Apartmán Studničky Žilina centrum se nachází v Žilině, jen 2,3 km od Budatínského zámku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Studničky Žilina centrum se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Studničky Žilina centrum má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Studničky Žilina centrum momentálně evidujeme 186 recenzí.

Apartmán Kragujevská

9,8

Apartmán Kragujevská

Ubytování (Apartmány) Apartmán Kragujevská. Located in Žilina, just 1.4 km from Budatin Castle, Apartmán Kragujevská provides accommodation with free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování Apartmán Kragujevská se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clay apartment - BÔRIK

9,8

Clay apartment - BÔRIK

Ubytování (Apartmán) Clay apartment - BÔRIK. Set in Žilina, Clay apartment - BÔRIK offers accommodation with a balcony and free WiFi. Located 3. Ubytování Clay apartment - BÔRIK se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smart Home Žilina

9,7

Smart Home Žilina

Ubytování (Apartmán) Smart Home Žilina. Offering free WiFi and garden views, Smart Home Žilina is an accommodation situated in Žilina. The apartment is 2.8 km from Budatin Castle. Ubytování Smart Home Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Smart Home Žilina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Smart Home Žilina momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

9,7

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

Ubytování (Apartmány) Apartman Kuzmanyho Žilina centrum. Apartmán Kuzmanyho Žilina centrum se nachází v Žilině, 1,8 km od Budatínského hradu. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Apartman Kuzmanyho Žilina centrum se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kuzmanyho Žilina centrum má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartman Kuzmanyho Žilina centrum momentálně evidujeme 74 recenzí.

The Old Town Loft

9,6

The Old Town Loft

Ubytování (Apartmán) The Old Town Loft. The Old Town Loft se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má ložnici, kuchyň a koupelnu. Ubytování The Old Town Loft se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování The Old Town Loft má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán The Old Town Loft momentálně evidujeme 37 recenzí.

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

9,6

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

Ubytování (Apartmán) ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina. ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina se nachází v Žilině, 2 km od Budatínského zámku. Ubytování ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartment Downtown

9,5

Apartment Downtown

Ubytování (Apartmány) Apartment Downtown. Apartmán Downtown se nachází v Žilině, 1,5 km od Budatínského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Downtown se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Downtown má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Downtown momentálně evidujeme 312 recenzí.

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

9,5

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

Ubytování (Privát) ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina. ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina se nachází v Žilině a nabízí ubytování v soukromí se zdarma dostupným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina momentálně evidujeme 181 recenzí.

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

9,4

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

Ubytování (Apartmán) Manhattan loft apartment in the centre of Žilina. Manhattan loft apartment nabízí ubytování v centru Žiliny, jen 1,2 km od Budatínského hradu. Ubytování Manhattan loft apartment in the centre of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Manhattan loft apartment in the centre of Žilina má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Manhattan loft apartment in the centre of Žilina momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartments Rakoczi

9,3

Apartments Rakoczi

Ubytování (Apartmán) Apartments Rakoczi. Tyto apartmány se 2 ložnicemi jsou zasazené do budovy ze 17. století v historickém centru Žiliny. Nabízí gotický vinný sklep a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rakoczi se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Rakoczi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments Rakoczi momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzión v Inom Svete

9,3

Penzión v Inom Svete

Ubytování (Penzion) Penzión v Inom Svete. Penzión v Inom Svete se nachází v Žilině, 2,2 km od Budatínského zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Bohaté zázemí zahrnuje zahradu, terasu i bar. Ubytování Penzión v Inom Svete se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión v Inom Svete má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión v Inom Svete momentálně evidujeme 203 recenzí.

Luxury apartment near the city center of Žilina

9,3

Luxury apartment near the city center of Žilina

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment near the city center of Žilina. Luxury apartman near the city center of Žilina se nachází v Žilině v Žilinském kraji. Nabízí balkon, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxury apartment near the city center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury apartment near the city center of Žilina má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxury apartment near the city center of Žilina momentálně evidujeme 15 recenzí.

Sentami

9,2

Sentami

Ubytování (Penzion) Sentami. Penzion Sentami se nachází v Žilině, 3,9 km od Budatínského zámku, a provozuje restauraci. Ubytování Sentami se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sentami má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Sentami momentálně evidujeme 425 recenzí.

Penzión Kamélia

9,2

Penzión Kamélia

Ubytování (Hotel) Penzión Kamélia. Tento 3hvězdičkový hotel Penzión Kamélia se nachází v Žilině, 5 km od Budatínského hradu, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar, terasu a... Ubytování Penzión Kamélia se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fjord & Wellness

9,2

Villa Fjord & Wellness

Ubytování (Vila) Villa Fjord & Wellness. Boasting a spa bath, Villa Fjord & Wellness is situated in Žilina. There is an in-house restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování Villa Fjord & Wellness se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Central Park

9,1

Penzión Central Park

Ubytování (Hotel) Penzión Central Park. Penzión Central Park se nachází v centru Žiliny. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem, ​​parní lázní a finskou saunou. Ubytování Penzión Central Park se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Central Park má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzión Central Park momentálně evidujeme 474 recenzí.

Weinerovka

9,1

Weinerovka

Ubytování (Penzion) Weinerovka. Penzion Weinerovka se nachází ve středu obce Varín, 10 km od města Žilina. Má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weinerovka se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Weinerovka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Weinerovka momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartman Oasis

9,1

Apartman Oasis

Ubytování (Apartmán) Apartman Oasis. Apartman Oasis se nachází 2.3 km od Budatínského hradu a nabízí balkon, výhled na město i kávovar. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Oasis se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

9,1

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Ubytování (Apartmán) Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou. Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou se nachází v Žilině nedaleko Budatínského hradu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartman Park Žilina & Free Parking

9

Apartman Park Žilina & Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman Park Žilina & Free Parking. Featuring garden views, Apartmán Park Bôrik features accommodation with a casino and a terrace, around 2.8 km from Budatin Castle. Ubytování Apartman Park Žilina & Free Parking se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v centre Žiliny

9

Apartmán v centre Žiliny

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centre Žiliny. Featuring city views, Apartmán v centre Žiliny is located in Žilina, 1.1 km from Budatin Castle. Ubytování Apartmán v centre Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion A Club

8,9

Penzion A Club

Ubytování (Penzion) Penzion A Club. Penzion Club stojí na kraji Žiliny, 1 km od místní přehrady a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Penzion A Club se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Bulvár

8,8

Apartmán Bulvár

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bulvár. Apartmán Bulvár se nachází v Žilině, asi 3,3 km od hradu Budatín, a nabízí výhled na město, balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Bulvár se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Fontana

8,7

Hostel Fontana

Ubytování (Hostel) Hostel Fontana. Hostel Fontana se nachází v Žilině v Žilinském kraji, 2,7 km od Budatínského zámku. Nabízí sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hostel Fontana se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Fontana má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Hostel Fontana momentálně evidujeme 55 recenzí.

Zemanov dvor

8,7

Zemanov dvor

Ubytování (Penzion) Zemanov dvor. Tento penzion nabízí restauraci, sdílený lounge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi. Hosté si tu mohou také zajít do baru s výběrem nápojů. Ubytování Zemanov dvor se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zemanov dvor má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zemanov dvor momentálně evidujeme 163 recenzí.

Hotel Dubná Skala

8,7

Hotel Dubná Skala

Ubytování (Hotel) Hotel Dubná Skala. Moderní a stylový Hotel Dubná Skala v historickém centru Žiliny nabízí vlastní restauraci a bar. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Dubná Skala se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn Zilina

8,5

Holiday Inn Zilina

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Zilina. Holiday Inn Žilina je hotel situovaný jen 15 minut chůze od historického centra Žiliny. Ubytování Holiday Inn Zilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Inn Zilina má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Holiday Inn Zilina momentálně evidujeme 319 recenzí.

Hotel Villa Nečas Žilina

8,5

Hotel Villa Nečas Žilina

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Nečas Žilina. Hotel Villa Nečas se nachází v renovované vile, 2 km od centra Žiliny, a svým hostům nabízí moderní pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Villa Nečas Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Villa Nečas Žilina má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Villa Nečas Žilina momentálně evidujeme 136 recenzí.

Jánošíkov penzión

8,4

Jánošíkov penzión

Ubytování (Prázdninové domy) Jánošíkov penzión. Jánošíkov penzión nabízí ubytování se zahradou a terasou v Terchové, 7 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone a lyžařského areálu Vrátna. Ubytování Jánošíkov penzión se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Boss

8,4

Hotel Boss

Ubytování (Hotel) Hotel Boss. Hotel Boss se nachází v historickém centru Žiliny a nabízí klimatizované pokoje/apartmá, vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni a kongresové služby. Ubytování Hotel Boss se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Boss má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Boss momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Fitt

8,4

Hotel Fitt

Ubytování (Hotel) Hotel Fitt. Žilinský Hotel Fitt má vlastní fitness centrum s 26 různými cvičebními stroji a bar, který nabízí dietní doplňky stravy a výživové produkty pro sportovce. Ubytování Hotel Fitt se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Fitt má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Fitt momentálně evidujeme 157 recenzí.

Hotel Galileo

8,3

Hotel Galileo

Ubytování (Hotel) Hotel Galileo. Hotel Galileo se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Žiliny a nabízí skvělý poměr cena/kvalita. Ubytování Hotel Galileo se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Pars

8,2

Penzión Pars

Ubytování (Penzion) Penzión Pars. Penzión Pars se nachází v historické budově stojící v Žilině, 100 metrů od autobusového a vlakového nádraží, a nabízí zahradu s terasou, restauraci, zdarma... Ubytování Penzión Pars se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pars má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Pars momentálně evidujeme 383 recenzí.

Hotel Grand

8,1

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v pěší zóně v historickém centru Žiliny. Jeho součástí je moderní wellness centrum a v celém hotelu můžete využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 679 recenzí.

VIX Penzion

7,8

VIX Penzion

Ubytování (Penzion) VIX Penzion. VIX Penzion se pyšní centrální polohou v Žilině, pouhých 50 metrů od staroměstského náměstí. Na hlavní vlakové nádraží je to 1 km. Ubytování VIX Penzion se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VIX Penzion má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion VIX Penzion momentálně evidujeme 259 recenzí.

Ubytovňa Tavros

7,8

Ubytovňa Tavros

Ubytování (Hostel) Ubytovňa Tavros. Ubytovňa Tavros je hostel umístěný v Žilině. Nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou prakticky zařízené a některé mají vlastní koupelnu. Ubytování Ubytovňa Tavros se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovňa Tavros má celkové hodnocení 7,8. Pro Hostel Ubytovňa Tavros momentálně evidujeme 227 recenzí.

Garni G Hotel Žilina

7,8

Garni G Hotel Žilina

Ubytování (Hotel) Garni G Hotel Žilina. Garni G Hotel Žilina se nachází na předměstí Žiliny, 200 metrů od nejbližší stanice metra, 3,5 km od centra města a 2,4 km od fotbalového stadionu, a... Ubytování Garni G Hotel Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni G Hotel Žilina má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Garni G Hotel Žilina momentálně evidujeme 347 recenzí.

Palace Hotel Polom

7,7

Palace Hotel Polom

Ubytování (Hotel) Palace Hotel Polom. Palace Hotel Polom, který začal poskytovat služby už počátkem 20. století, se stále pyšní špičkovou úrovní a historickým půvabem. Ubytování Palace Hotel Polom se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kamelia

7,6

Penzion Kamelia

Ubytování (Penzion) Penzion Kamelia. Penzion Kamelia stojí jen 10 minut chůze od centra Žiliny a nabízí pokoje a apartmá s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi v celé budově, soukromé parkování... Ubytování Penzion Kamelia se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kamelia má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Kamelia momentálně evidujeme 47 recenzí.

Šport Hotel Bôrik

7,4

Šport Hotel Bôrik

Ubytování (Hotel) Šport Hotel Bôrik. Rodinný Šport Hotel Bôrik má wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, bar, restauraci a poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Šport Hotel Bôrik se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šport Hotel Bôrik má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Šport Hotel Bôrik momentálně evidujeme 174 recenzí.

Hotel Majovey

7,3

Hotel Majovey

Ubytování (Hotel) Hotel Majovey. Hotel Majovey se nachází v Žilině, 2 km od Budatínského hradu, a nabízí bar i soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Majovey se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dom techniky

7,3

Hotel Dom techniky

Ubytování (Hotel) Hotel Dom techniky. Hotel Dom techniky se nachází v Žilině, na místě s výhledem na hory, a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Dom techniky se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dom techniky má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Dom techniky momentálně evidujeme 312 recenzí.

Hostel Mala Praha

6,7

Hostel Mala Praha

Ubytování (Hostel) Hostel Mala Praha. Hostel Malá Praha se nachází v Žilině, do 5 minut chůze historického centra města. Nabízí ubytování v pokojích a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hostel Mala Praha se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Mala Praha má celkové hodnocení 6,7. Pro Hostel Hostel Mala Praha momentálně evidujeme 313 recenzí.

Hotel Slovan

6,5

Hotel Slovan

Ubytování (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan se nachází v centru, pouhých 100 metrů od hlavního náměstí v Žilině. Má vlastní restauraci, která podává slovenská jídla. Ubytování Hotel Slovan se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slovan má celkové hodnocení 6,5. Pro Hotel Hotel Slovan momentálně evidujeme 602 recenzí.

Hotel Slovakia

6,4

Hotel Slovakia

Ubytování (Hotel) Hotel Slovakia. Hotel Slovakia se nachází v historickém centru Žiliny, jen pár kroků od Mariánského náměstí, a nabízí hernu. Ubytování Hotel Slovakia se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slovakia má celkové hodnocení 6,4. Pro Hotel Hotel Slovakia momentálně evidujeme 517 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Mária Bullová

6,3

Ubytovanie v súkromí Mária Bullová

Ubytování (Privát) Ubytovanie v súkromí Mária Bullová. Ubytovanie v súkromí Mária Bullová se nachází na západním okraji Žiliny, 5 minut jízdy z centra města a kousek od dálnice. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování. Ubytování Ubytovanie v súkromí Mária Bullová se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v súkromí Mária Bullová má celkové hodnocení 6,3. Pro Privát Ubytovanie v súkromí Mária Bullová momentálně evidujeme 189 recenzí.

Dasha apartment v centre Žiliny

Dasha apartment v centre Žiliny

Ubytování (Apartmán) Dasha apartment v centre Žiliny. Dasha apartment v centre Žiliny is a property situated in Žilina near Budatin Castle. Ubytování Dasha apartment v centre Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Soňa

Chata Soňa

Ubytování (Chata) Chata Soňa. Featuring garden views, Chata Soňa provides accommodation with a terrace, around 21 km from Budatin Castle. Ubytování Chata Soňa se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Kvetná

Apartmány Kvetná

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kvetná. Apartmány Kvetná offers accommodation in Žilina, 13 km from Budatin Castle. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartmány Kvetná se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Žilina

Město Žilina se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 45 hotelů a ubytování ve městě Žilina.