Hledat

Ubytování

Ubytování město Valentová

Ve městě Valentová (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valentová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valentová

Chatka Ranch Amadeus

8,6

Chatka Ranch Amadeus

Ubytování (Prázdninový areál) Chatka Ranch Amadeus. Chatka Ranch Amadeus se nachází v obci Valentová. Nabízí ubytování s terasou. Každé ráno se v tomto prázdninovém areálu podává kontinentální snídaně. Ubytování Chatka Ranch Amadeus se nachází ve městě Valentová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chatka Ranch Amadeus má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový areál Chatka Ranch Amadeus momentálně evidujeme 9 recenzí.

Holiday home Klástor Nad Znievom

Holiday home Klástor Nad Znievom

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Klástor Nad Znievom. Holiday home Klástor Nad Znievom is situated in Valentová and offers barbecue facilities. The accommodation is 14 km from Turčianske Teplice. Ubytování Holiday home Klástor Nad Znievom se nachází ve městě Valentová (Slovensko - Žilinský kraj).

Ranch Amadeus

Ranch Amadeus

Ubytování (Apartmán) Ranch Amadeus. Ranch Amadeus se nachází ve městě Valentová a nabízí zázemí pro grilování a společný obývací prostor. Výhled směřuje na hory a do zahrady. Ubytování Ranch Amadeus se nachází ve městě Valentová (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Ranch Amadeus nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Valentová

Město Valentová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Valentová.