Hledat

Ubytování

Ubytování město Oravská Lesná

Ve městě Oravská Lesná (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oravská Lesná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oravská Lesná

Zrubová Chata Sylvester

9,6

Zrubová Chata Sylvester

Ubytování (Chata) Zrubová Chata Sylvester. Zrubová Chata Sylvester v Oravské Lesné nabízí ubytování s výhledem na hory a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Zrubová Chata Sylvester se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zrubová Chata Sylvester má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Zrubová Chata Sylvester momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzión Kohútik

9,1

Penzión Kohútik

Ubytování (Penzion) Penzión Kohútik. Penzión Kohútik je situován v lyžařském areálu Orava Snow v obci Oravská Lesná a nabízí ubytování v pokojích, restauraci, bar, hernu, terasu, nepřetržitě... Ubytování Penzión Kohútik se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Kohútik má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Kohútik momentálně evidujeme 170 recenzí.

Chata Vločka

9

Chata Vločka

Ubytování (Chata) Chata Vločka. Chata Vločka se nachází v obci Oravská Lesná v Žilinském kraji a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata Vločka se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Vločka má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Vločka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata Oravská Lesná

8,5

Chata Oravská Lesná

Ubytování (Penzion) Chata Oravská Lesná. Chata Oravská Lesná se nachází v Oravské Lesné a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do... Ubytování Chata Oravská Lesná se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Oravská Lesná má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Oravská Lesná momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Severka

8

Penzión Severka

Ubytování (Penzion) Penzión Severka. Penzión Severka se nachází v Oravské Lesné a může se pochlubit barem a společným salonkem, stejně jako restaurací. Ubytování Penzión Severka se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Severka má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzión Severka momentálně evidujeme 83 recenzí.

Chata nad lanovkou

Chata nad lanovkou

Ubytování (Apartmán) Chata nad lanovkou. Chata nad lanovkou is located in Oravská Lesná and offers ski-to-door access. The property is 46 km from Ustroń and free private parking is provided. Ubytování Chata nad lanovkou se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Margit

Chata Margit

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Margit. Chata Margit is situated in Oravská Lesná and offers a garden and a terrace. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Chata Margit se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Margit nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Oravská Lesná

Město Oravská Lesná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Oravská Lesná.