Hledat

Ubytování

Orava Village Penzion

Pribišská 1382, 029 57 Oravská Lesná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Orava Village. Orava Village se nachází v Oravské Lesné a nabízí ubytování s barem a terasou. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Orava Village se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Orava Village

V penzionu Orava Village si můžete zahrát kulečník a stolní tenis. Penzion stojí 40 km od Visly a 49 km od Ustroně. Na letiště Poprad-Tatry je to 81 km. Penzion má rodinné pokoje. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. Orava Village má pokoje s posezením. Orava Village se nachází v Oravské Lesné a nabízí ubytování s barem a terasou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Oravská Lesná

Zrubová Chata Sylvester

9,6

Zrubová Chata Sylvester

Ubytování (Chata) Zrubová Chata Sylvester. Zrubová Chata Sylvester v Oravské Lesné nabízí ubytování s výhledem na hory a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Zrubová Chata Sylvester se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zrubová Chata Sylvester má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Zrubová Chata Sylvester momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa Michal Oravská Lesná

9,5

Chalupa Michal Oravská Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Michal Oravská Lesná. Chalupa Michal Oravská Lesná se nachází v Oravské Lesné a nabízí sdílený lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Michal Oravská Lesná se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Kohútik

9,1

Penzión Kohútik

Ubytování (Penzion) Penzión Kohútik. Penzión Kohútik je situován v lyžařském areálu Orava Snow v obci Oravská Lesná a nabízí ubytování v pokojích, restauraci, bar, hernu, terasu, nepřetržitě... Ubytování Penzión Kohútik se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Kohútik má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Kohútik momentálně evidujeme 170 recenzí.

Chata Vločka

9

Chata Vločka

Ubytování (Chata) Chata Vločka. Chata Vločka se nachází v obci Oravská Lesná v Žilinském kraji a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata Vločka se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Vločka má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Vločka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata Veverička Oravská Lesná

8,6

Chata Veverička Oravská Lesná

Ubytování (Apartmán) Chata Veverička Oravská Lesná. Chata Veverička Oravská Lesná se nachází v Oravské Lesné a nabízí bar a terasu. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Veverička Oravská Lesná se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Oravská Lesná

8,5

Chata Oravská Lesná

Ubytování (Penzion) Chata Oravská Lesná. Chata Oravská Lesná se nachází v Oravské Lesné a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do... Ubytování Chata Oravská Lesná se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Oravská Lesná má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Oravská Lesná momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Severka

8

Penzión Severka

Ubytování (Penzion) Penzión Severka. Penzión Severka se nachází v Oravské Lesné a může se pochlubit barem a společným salonkem, stejně jako restaurací. Ubytování Penzión Severka se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Severka má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzión Severka momentálně evidujeme 83 recenzí.

Chata nad lanovkou

Chata nad lanovkou

Ubytování (Apartmán) Chata nad lanovkou. Chata nad lanovkou is located in Oravská Lesná and offers ski-to-door access. The property is 46 km from Ustroń and free private parking is provided. Ubytování Chata nad lanovkou se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Margit

Chata Margit

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Margit. Chata Margit is situated in Oravská Lesná and offers a garden and a terrace. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Chata Margit se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Margit nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.