Hledat

Ubytování

Ubytování město Kvačany

Ve městě Kvačany (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kvačany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica MAK. Drevenica MAK se nachází v Liptovské Sielnici v Žilinském kraji a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica MAK se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica MAK má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Drevenica MAK momentálně evidujeme 53 recenzí.

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytování (Penzion) Vilka Tkáč. Vilka Tkáč se nachází v obci Kvačany a nabízí zahradu, sdílený prostor pro posezení, zázemí pro grilování i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vilka Tkáč se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vilka Tkáč má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vilka Tkáč momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata Kvačany

9,4

Chata Kvačany

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kvačany. Prázdninový dům Chata Kvačany sídlí v budově z roku 2008 v obci Liptovská Sielnica a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Kvačany se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Kvačany má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Kvačany momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Ubytování (Chata) Chata pod lesom - Chata Kvačany. Chata pod lesom - Chata Kvačany is set in Kvačany and offers a terrace. Ubytování Chata pod lesom - Chata Kvačany se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytování (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Drevenica MAK Oliver se nachází v Kvačanech, 15 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica MAK Oliver se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Grizzly. Located in Kvačany in the Žilinský kraj region, Drevenica Grizzly features a terrace and garden views. Ubytování Drevenica Grizzly se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytování (Penzion) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Pivovar Kvačany se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kvačany

Město Kvačany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kvačany.