Hledat

Ubytování

Drevenica MAK Kristián Apartmány

Kvačany 18, 032 23 Kvačany, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Drevenica MAK Kristián. Apartmán se nachází v Kvačanech, 38 km od Štrbského Plesa. Drevenica MAK Kristián nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Drevenica MAK Kristián se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Drevenica MAK Kristián

Apartmán se nachází v Kvačanech, 38 km od Štrbského Plesa. Na místě je k dispozici gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Drevenica MAK Kristián nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Drevenica MAK Kristián stojí 33 km od města Zakopane a 46 km od obce Bukowina Tatrzańska. Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a přezůvkami. Na letiště Poprad-Tatry je to 52 km.

Jiná ubytování ve městě Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica MAK. Drevenica MAK se nachází v Liptovské Sielnici v Žilinském kraji a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica MAK se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica MAK má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Drevenica MAK momentálně evidujeme 53 recenzí.

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytování (Penzion) Vilka Tkáč. Vilka Tkáč se nachází v obci Kvačany a nabízí zahradu, sdílený prostor pro posezení, zázemí pro grilování i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vilka Tkáč se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vilka Tkáč má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vilka Tkáč momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Ubytování (Chata) Chata pod lesom - Chata Kvačany. Chata pod lesom - Chata Kvačany is set in Kvačany and offers a terrace. Ubytování Chata pod lesom - Chata Kvačany se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytování (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Drevenica MAK Oliver se nachází v Kvačanech, 15 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica MAK Oliver se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Grizzly. Located in Kvačany in the Žilinský kraj region, Drevenica Grizzly features a terrace and garden views. Ubytování Drevenica Grizzly se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Rekreačné domy pod Lipami

Rekreačné domy pod Lipami

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačné domy pod Lipami. Rekreačné domy pod Lipami se nachází v Kvačanech a nabízí zahradu, gril a terasu. 38 km od Štrbského Plesa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreačné domy pod Lipami se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytování (Penzion) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Pivovar Kvačany se nachází ve městě Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).