Hledat

Ubytování

Ubytování město Dúbrava

Ve městě Dúbrava (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dúbrava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dúbrava

Rekreačný dom LIPTOV

9,8

Rekreačný dom LIPTOV

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom LIPTOV. Rekreačný dom LIPTOV se nachází v Liptovském Mikuláši, 16 km od aquaparku Tatralandia a 19 km od vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Rekreačný dom LIPTOV se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom LIPTOV má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Rekreačný dom LIPTOV momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Mlynárov Dvor

9,7

Penzion Mlynárov Dvor

Ubytování (Penzion) Penzion Mlynárov Dvor. Penzion Mlynárov Dvor se nachází v Dúbravě. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s kuchyní, koupelnou a satelitní TV s... Ubytování Penzion Mlynárov Dvor se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mlynárov Dvor má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Mlynárov Dvor momentálně evidujeme 20 recenzí.

Drevenica JURsport Dúbrava

9,5

Drevenica JURsport Dúbrava

Ubytování (Chata) Drevenica JURsport Dúbrava. Chata Drevenica JURsport Dúbrava se nachází v obci Dúbrava v Žilinském kraji a má terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Drevenica JURsport Dúbrava se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica JURsport Dúbrava má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Drevenica JURsport Dúbrava momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Margitka

9,5

Chata Margitka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Margitka. Chata Margitka se nachází v Dúbravě v Žilinském kraji. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Margitka se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Margitka má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Margitka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chalupa Anna

9,3

Chalupa Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Anna. CHALUPA ANNA se nachází v Dúbravě. Hosté zde mohou využít plně vybavenou kuchyň. V okolí se můžete věnovat lyžování. Na letiště Poprad-Tatry je to 54 km. Ubytování Chalupa Anna se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Anna má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chalupa Anna momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování ve městě Dúbrava

Město Dúbrava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Dúbrava.