Hledat

Ubytování

Ubytování město Trstená

Ve městě Trstená (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trstená

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trstená

Chalet Lake

9,7

Chalet Lake

Ubytování (Chata) Chalet Lake. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Chalet Lake provides accommodation in Trstená with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Lake se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Lake má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chalet Lake momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Ústie

9,6

Apartmán Ústie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ústie. Apartmán Ústie se nachází na okraji obce Ústie nad Priehradou a 150 metrů od Oravské přehrady. Ubytování Apartmán Ústie se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Ústie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Ústie momentálně evidujeme 17 recenzí.

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

9,3

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

Ubytování (Rezort) Oravský Háj Garden Hotel & Resort. Oravský Háj Garden Hotel & Resort se nachází na poklidném venkově v oravském regionu a nabízí volný vstup do krytého bazénu a vířivky, stejně jako placené... Ubytování Oravský Háj Garden Hotel & Resort se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Oravský Háj Garden Hotel & Resort má celkové hodnocení 9,3. Pro Rezort Oravský Háj Garden Hotel & Resort momentálně evidujeme 133 recenzí.

Hotel Prístav

9,2

Hotel Prístav

Ubytování (Hotel) Hotel Prístav. Hotel Prístav se nachází v Trstené. Nabízí restauraci, bar, společný salonek, zařízení pro vodní sporty, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu,... Ubytování Hotel Prístav se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Rosnicka Liesek

8,7

Penzion Rosnicka Liesek

Ubytování (Penzion) Penzion Rosnicka Liesek. Penzion Rosnička Liesek se nachází v obci Liesek, 10 km od Oravské přehrady, a nabízí ubytování s restaurací, barem, dětským hřištěm, stolním fotbalem a... Ubytování Penzion Rosnicka Liesek se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roháč

8,3

Hotel Roháč

Ubytování (Hotel) Hotel Roháč. Hotel Roháč se nachází v budově z 19. století stojící přímo v centru města Trstená, pouhé 2 km od hranice s Polskem, a nabízí elegantní pokoje s koupelnou... Ubytování Hotel Roháč se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Roháč má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Roháč momentálně evidujeme 146 recenzí.

Penzion Trstená

8

Penzion Trstená

Ubytování (Apartmány) Penzion Trstená. Penzion Trstená se nachází v Trstené v Žilinském kraji a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyňský kout a 1 koupelnu. Ubytování Penzion Trstená se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Ustie

8

Penzion Ustie

Ubytování (Penzion) Penzion Ustie. Penzion Ústie se nachází v klidné lokalitě u Trstené, 200 metrů od Oravské přehrady. Ubytování Penzion Ustie se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ustie má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Ustie momentálně evidujeme 174 recenzí.

Hotel Skalka

7,9

Hotel Skalka

Ubytování (Penzion) Hotel Skalka. Hotel Skalka se nachází v centru města Trstená, 2 km od hranice s Polskem, a nabízí pokoje s TV a bezplatným Wi-Fi, vlastní restauraci a o víkendech také... Ubytování Hotel Skalka se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Skalka má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Hotel Skalka momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penthouse apartments

Penthouse apartments

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartments. Located in Trstená in the Žilinský kraj region, Penthouse apartments features accommodation with free WiFi. Ubytování Penthouse apartments se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dovolenkový dom Ludmila

Dovolenkový dom Ludmila

Ubytování (Prázdninový dům) Dovolenkový dom Ludmila. Dovolenkový dom Ludmila is situated in Trstená. The accommodation is 31 km from Kościelisko. Ubytování Dovolenkový dom Ludmila se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaty Ivana a Michal

Chaty Ivana a Michal

Ubytování (Chata) Chaty Ivana a Michal. Located in Trstená, Chaty Ivana a Michal features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Chaty Ivana a Michal se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Trstená

Město Trstená se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Trstená.