Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovský Michal

Ve městě Liptovský Michal (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovský Michal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovský Michal

Apartmány Anna

9,4

Apartmány Anna

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Anna. Apartmány Anna se nacházejí v obci Liptovský Michal a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, sezonním venkovním bazénem a... Ubytování Apartmány Anna se nachází ve městě Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Anna má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Apartmány Anna momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Monika

9,3

Privat Monika

Ubytování (Privát) Privat Monika. Privát Monika se nachází v obci Liptovský Michal a nabízí gril, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Privat Monika se nachází ve městě Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Monika má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Privat Monika momentálně evidujeme 21 recenzí.

Ubytovanie Patrícia

8,8

Ubytovanie Patrícia

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Patrícia. Ubytování Patrícia se nachází v obci Liptovský Michal v Žilinském kraji. Ubytování Ubytovanie Patrícia se nachází ve městě Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie Patrícia má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Ubytovanie Patrícia momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Kiapeš

Villa Kiapeš

Ubytování (Penzion) Villa Kiapeš. Villa Kiapeš se nachází v obci Liptovský Michal. Nabízí zahradu a terasu. Penzion je vzdálený 38 km od obce Donovaly a 18 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Villa Kiapeš se nachází ve městě Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Villa Kiapeš nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Amazing home in Liptovsky Michal w/ WiFi and 7 Bedrooms

Amazing home in Liptovsky Michal w/ WiFi and 7 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Liptovsky Michal w/ WiFi and 7 Bedrooms. Amazing home in Liptovsky Michal w/ WiFi and 7 Bedrooms is situated in Liptovský Michal and offers barbecue facilities. Ubytování Amazing home in Liptovsky Michal w/ WiFi and 7 Bedrooms se nachází ve městě Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování ve městě Liptovský Michal

Město Liptovský Michal se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Liptovský Michal.