Hledat

Ubytování

Ubytování město Vitanová

Ve městě Vitanová (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vitanová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vitanová

Ubytovanie u Ferka

9,7

Ubytovanie u Ferka

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie u Ferka. Ubytovanie u Ferka se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Vitanová. Ubytování Ubytovanie u Ferka se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Ferka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytovanie u Ferka momentálně evidujeme 9 recenzí.

MiniResort VITA NUOVA

9,4

MiniResort VITA NUOVA

Ubytování (Prázdninové domy) MiniResort VITA NUOVA. MiniResort VITA NUOVA ve Vitanové nabízí ubytování v prázdninových domech s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování MiniResort VITA NUOVA se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování MiniResort VITA NUOVA má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy MiniResort VITA NUOVA momentálně evidujeme 7 recenzí.

Alpský dom Vitanová

9,2

Alpský dom Vitanová

Ubytování (Penzion) Alpský dom Vitanová. Alpský dom Vitanová se nachází v obci Vitanová, zdarma poskytuje neplacené parkoviště a za poplatek vstup do wellness centra se saunou, vířivkou a nabídkou... Ubytování Alpský dom Vitanová se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Alpský dom Vitanová má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Alpský dom Vitanová momentálně evidujeme 160 recenzí.

Ubytovanie Erika

8,7

Ubytovanie Erika

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Erika. Ubytovanie Erika se nachází v obci Vitanová. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie Erika se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Erika má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Ubytovanie Erika momentálně evidujeme 279 recenzí.

Orava Hotel

8,5

Orava Hotel

Ubytování (Hotel) Orava Hotel. Orava Hotel se nachází v obci Vitanová na Oravě a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu s grilem a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Orava Hotel se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orava Hotel má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Orava Hotel momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chalupa Bartoš

8,3

Chalupa Bartoš

Ubytování (Apartmány) Chalupa Bartoš. Chalupa Bartoš se nachází v obci Vitanová a nabízí gril i lyžárnu. Součástí apartmánů je TV a v některých případech také posezení a/nebo balkon. Ubytování Chalupa Bartoš se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Bartoš má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmány Chalupa Bartoš momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmány Goral Oravice

8,2

Apartmány Goral Oravice

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Goral Oravice. Apartmány Goral Oravice se nachází ve Vitanové, 5 km od lyžařského areálu Vitanová. Nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem. Ubytování Apartmány Goral Oravice se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Goral Oravice má celkové hodnocení 8,2. Pro Aparthotel Apartmány Goral Oravice momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Zelený Dom

8,2

Penzion Zelený Dom

Ubytování (Penzion) Penzion Zelený Dom. Penzion Zelený Dom se nachází ve Vitanové v Žilinským kraji a nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatný vstup do fitness centra a do venkovního bazénu. Ubytování Penzion Zelený Dom se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zelený Dom má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Zelený Dom momentálně evidujeme 86 recenzí.

Hotel Gobor

Hotel Gobor

Ubytování (Hotel) Hotel Gobor. Hotel Gobor se nachází v Oravském regionu, 200 metrů od lyžařského areálu Vitanová a 5 km od termálních lázní i lyžařského areálu Oravice. Ubytování Hotel Gobor se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata RIMI Oravice

Chata RIMI Oravice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata RIMI Oravice. Chata RIMI Oravice se nachází ve Vitanové a nabízí zahradu. Tento prázdninový dům má terasu. K dispozici je také 5 koupelen. Ubytování Chata RIMI Oravice se nachází ve městě Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování ve městě Vitanová

Město Vitanová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Vitanová.