Hledat

Ubytování

Ubytování město Zázrivá

Ve městě Zázrivá (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zázrivá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zázrivá

Chalupa Pri Grúni

9,6

Chalupa Pri Grúni

Ubytování (Chata) Chalupa Pri Grúni. Chata Chalupa Pri Grúni se nachází v obci Zázrivá a nabízí gril, zdarma dostupné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Chalupa Pri Grúni se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Pri Grúni má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalupa Pri Grúni momentálně evidujeme 12 recenzí.

Drevenička 110

9,6

Drevenička 110

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenička 110. Drevenička 110 je tradiční dřevěná chata situovaná v malebné obci Zázrivá u Národního parku Malá Fatra. Ubytování Drevenička 110 se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenička 110 má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Drevenička 110 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel Havrania

9,6

Hotel Havrania

Ubytování (Hotel) Hotel Havrania. Hotel Havrania se nachází 1,5 km od skiareálu Kozinec a nabízí volný vstup do wellness centra, Wi-Fi zdarma a TV ve všech pokojích a apartmá. Ubytování Hotel Havrania se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Havrania má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Havrania momentálně evidujeme 161 recenzí.

Penzión Slnečný dvor

9

Penzión Slnečný dvor

Ubytování (Penzion) Penzión Slnečný dvor. Penzión Slnečný dvor se nachází na okraji města Zázrivá, 1 km od lyžařského areálu Zázrivá-Kozinec. Nabízí restauraci, zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzión Slnečný dvor se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Slnečný dvor má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Slnečný dvor momentálně evidujeme 70 recenzí.

Penzion u kovbojky

8,5

Penzion u kovbojky

Ubytování (Penzion) Penzion u kovbojky. Penzion u kovbojky nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion u kovbojky se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u kovbojky má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion u kovbojky momentálně evidujeme 59 recenzí.

Penzión D+D

8,5

Penzión D+D

Ubytování (Penzion) Penzión D+D. Penzión D+D se nachází v Zázrivé a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích. Ubytování Penzión D+D se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janosikov Dvor

8,4

Janosikov Dvor

Ubytování (Penzion – hostinec) Janosikov Dvor. Jánošíkov Dvor se nachází v národním parku Malá Fatra a nabízí ubytování v tradičních slovenských chatách, většinou zařízených dřevěným nábytkem. Ubytování Janosikov Dvor se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Janosikov Dvor má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion – hostinec Janosikov Dvor momentálně evidujeme 198 recenzí.

Penzion Solisko

8,3

Penzion Solisko

Ubytování (Penzion) Penzion Solisko. Penzion Solisko se nachází v oblíbené lyžařské obci Zázrivá v regionu Orava. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Solisko se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Solisko má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Solisko momentálně evidujeme 102 recenzí.

Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva

Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva. Offering free WiFi and mountain views, Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva is an accommodation located in Zázrivá. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

dom

dom

Ubytování (Penzion) dom. Situated in Zázrivá, dom features a bar, garden and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování dom se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Zázrivá

Holiday home Zázrivá

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zázrivá. Prázdninový dům Zázrivá se nachází v Zázrivé. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má 3 ložnice a TV. Ubytování Holiday home Zázrivá se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Zázrivá nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Salaš Syrex

Salaš Syrex

Ubytování (Penzion) Salaš Syrex. Salaš Syrex se nachází v Zázrivé a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Soukromé parkoviště je možné využívat za příplatek. Ubytování Salaš Syrex se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Gazdovská Chalupa Zázrivá

Gazdovská Chalupa Zázrivá

Ubytování (Prázdninový dům) Gazdovská Chalupa Zázrivá. Gazdovská Chalupa Zázrivá is located in Zázrivá. This holiday home offers a garden as well as a terrace. Ubytování Gazdovská Chalupa Zázrivá se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pohoda. Chata Pohoda se nachází v Zázrivé v Žilinském kraji. Je přístupná na lyžích a nabízí terasu, výhled na hory, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Pohoda se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Pohoda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Zazriva IV

Holiday home Zazriva IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zazriva IV. Holiday home Zazriva IV is situated in Zázrivá and offers barbecue facilities. The property has mountain views. Ubytování Holiday home Zazriva IV se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday home Zazriva

Holiday home Zazriva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zazriva. Holiday home Zázrivá se nachází v obci Zázrivá. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. V tomto prázdninovém domě je obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Zazriva se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Zazriva nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Domček u Fera

Domček u Fera

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Fera. Featuring accommodation with a terrace, Domček u Fera is located in Zázrivá. Featuring garden views, this holiday home also provides guests with free WiFi. Ubytování Domček u Fera se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Ubytování (Chata) Hájenka Zázrivá APARTMENTS. Featuring river views, Hájenka Zázrivá APARTMENTS in Zázrivá features accommodation and a terrace. Ubytování Hájenka Zázrivá APARTMENTS se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Hájenka Zázrivá APARTMENTS nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalets Havrania ****

Chalets Havrania ****

Ubytování (Chata) Chalets Havrania ****. Featuring a terrace, Chalets Havrania **** features accommodation in Zázrivá with free WiFi and garden views. The accommodation is 45 km from Wisła. Ubytování Chalets Havrania **** se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zázrivá

Město Zázrivá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Zázrivá.