Hledat

Ubytování

Ubytování město Jakubovany

Ve městě Jakubovany (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jakubovany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jakubovany

Rekreačná Chata

9,5

Rekreačná Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačná Chata. Rekreačná Chata je obklopená národním parkem Vysoké Tatry a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradou s grilem. Ubytování Rekreačná Chata se nachází ve městě Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačná Chata má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Rekreačná Chata momentálně evidujeme 12 recenzí.

Drevenica u Porubäna

9,4

Drevenica u Porubäna

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica u Porubäna. Drevenica u Porubäna se nachází v obci Jakubovany a nabízí terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Drevenica u Porubäna se nachází ve městě Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica u Porubäna má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Drevenica u Porubäna momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chata u Porubäna

9,2

Chata u Porubäna

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Porubäna. Chata u Porubäna se nachází v obci Jakubovany a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata u Porubäna se nachází ve městě Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Porubäna má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u Porubäna momentálně evidujeme 17 recenzí.

Tatry Liptov

Tatry Liptov

Ubytování (Venkovský dům) Tatry Liptov. Located in Jakubovany, Tatry Liptov provides accommodation with free WiFi and seating area. A toaster and kettle are also provided. Ubytování Tatry Liptov se nachází ve městě Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Tatry Liptov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Jakubovany

Město Jakubovany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Jakubovany.