Hledat

Ubytování

Ubytování město Lúčky

Ve městě Lúčky (Slovensko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lúčky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lúčky

Horvát Family Residence

9,9

Horvát Family Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Horvát Family Residence. Horvát Family Residence se nachází v obci Lúčky a nabízí zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Horvát Family Residence se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horvát Family Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Horvát Family Residence momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment by the Waterfall

9,8

Apartment by the Waterfall

Ubytování (Penzion) Apartment by the Waterfall. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Apartment by the Waterfall is located in Lúčky. All rooms feature a kitchenette and a private... Ubytování Apartment by the Waterfall se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment by the Waterfall má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartment by the Waterfall momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzión Lúčky

9,6

Penzión Lúčky

Ubytování (Penzion) Penzión Lúčky. Penzión Lúčky se nachází 1 km od lyžařského vleku Lúčky, 12 km od lyžařského areálu Ružomberok, a nabízí restauraci s barem, zahradu s grilem a dětským... Ubytování Penzión Lúčky se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Lúčky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Lúčky momentálně evidujeme 136 recenzí.

Apartment Igor

9,4

Apartment Igor

Ubytování (Apartmán) Apartment Igor. Apartmán Igor se nachází v budově z roku 1981 v Lúčkách a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Igor se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Igor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Igor momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán Choč

9,4

Apartmán Choč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Choč. Apartmán Choč je apartmán s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Lúčkách, 29 km od Liptovského Jána. Ubytování Apartmán Choč se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stodola Sonja

9,4

Stodola Sonja

Ubytování (Chata) Stodola Sonja. Stodola Sonja nabízí ubytování se zahradním grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Stodola Sonja se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stodola Sonja má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Stodola Sonja momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Liptov

9,3

Apartmán Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liptov. Apartmán Liptov se nachází v Lúčkách a nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Liptov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Liptov má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Liptov momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartment Imka

9,3

Apartment Imka

Ubytování (Apartmán) Apartment Imka. Apartmán Imka se nachází v obci Lúčky v Žilinském kraji a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Apartment Imka se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Imka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Imka momentálně evidujeme 30 recenzí.

Chalupa Sonja

9,2

Chalupa Sonja

Ubytování (Penzion) Chalupa Sonja. Tento jedinečný penzion je situován na úpatí hory Choč v lázeňské obci Lúčky a nabízí barevné ubytování se satelitní TV a neplacené parkování. Ubytování Chalupa Sonja se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Sonja má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Chalupa Sonja momentálně evidujeme 42 recenzí.

Privat 498

9,2

Privat 498

Ubytování (Penzion) Privat 498. Privat 498 se nachází v obci Lúčky a nabízí terasu s grilem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Privat 498 se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat 498 má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Privat 498 momentálně evidujeme 106 recenzí.

Chalupa u Strakov

9

Chalupa u Strakov

Ubytování (Chata) Chalupa u Strakov. Chalupa u Strakov se nachází v lázeňské obci Lúčky v Žilinském kraji a hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa u Strakov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u Strakov má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chalupa u Strakov momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chalupa Zuzana

8,9

Chalupa Zuzana

Ubytování (Penzion) Chalupa Zuzana. Chalupa Zuzana se nachází v obci Lúčky. Nabízí zahradu, společný prostor k posezení, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Chalupa Zuzana se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Zuzana má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chalupa Zuzana momentálně evidujeme 66 recenzí.

Chalupa pri vodopade

8,7

Chalupa pri vodopade

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa pri vodopade. Chalupa pri vodopade se nachází v obci Lúčky. Ve vzdálenosti 50 metrů najdete 10metrový vodopád s jezírkem vhodným ke koupání. Ubytování Chalupa pri vodopade se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa pri vodopade má celkové hodnocení 8,7. Pro Venkovský dům Chalupa pri vodopade momentálně evidujeme 21 recenzí.

Privat u Benkov

8,6

Privat u Benkov

Ubytování (Privát) Privat u Benkov. Privat u Benkov se nachází v lázeňské obci Lúčky a nabízí ubytování se soukromým vchodem a bezplatným parkováním. Má sdílenou koupelnu a kuchyň. Ubytování Privat u Benkov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat u Benkov má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Privat u Benkov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Pod Chočom

7,9

Apartmán Pod Chočom

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Chočom. Apartmán Pod Chočom se nachází ve vesnici Lúčky, 200 metrů od lyžařského vleku Lúčky a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem,... Ubytování Apartmán Pod Chočom se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod Chočom má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Apartmán Pod Chočom momentálně evidujeme 23 recenzí.

Style Apartment Lúčky

Style Apartment Lúčky

Ubytování (Apartmán) Style Apartment Lúčky. Style Apartment Lúčky is located in Lúčky. Free WiFi is available. Zakopane is 44 km from the apartment. Ubytování Style Apartment Lúčky se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

privatno117

privatno117

Ubytování (Apartmán) privatno117. Privatno117 is located in Lúčky. The property is 44 km from Zakopane and free private parking is featured. The apartment has a flat-screen TV. Ubytování privatno117 se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucky Liptov

Apartment Lucky Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucky Liptov. Situated in Lúčky, Apartment Lucky Liptov offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Lucky Liptov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucky

Apartment Lucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucky. Apartment Lúčky se nachází ve městě Lúčky a nabízí hostům plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV a obývací pokoj. Ubytování Apartment Lucky se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Lucky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Privat Lucky Liptov

Privat Lucky Liptov

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Lucky Liptov. Privat Lucky Liptov is located in Lúčky. Complimentary WiFi is available. Zakopane is 44 km from the holiday home, while Martin is 35 km from the property. Ubytování Privat Lucky Liptov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kúpeľný hotel KUBO

Kúpeľný hotel KUBO

Ubytování (Hotel) Kúpeľný hotel KUBO. Located in Lúčky, Kúpeľný hotel KUBO provides 3-star accommodation with private balconies. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk and a tour desk. Ubytování Kúpeľný hotel KUBO se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Ján

Privát Ján

Ubytování (Apartmán) Privát Ján. Featuring barbecue facilities and a terrace, Privát Ján offers accommodation in Lúčky with free WiFi and mountain views. Ubytování Privát Ján se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Beňov

Chalupa u Beňov

Ubytování (Apartmán) Chalupa u Beňov. Chalupa u Beňov is set in Lúčky and offers a shared lounge. The property has garden views and is 28 km from Liptovský Ján. Ubytování Chalupa u Beňov se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chalupa u Beňov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

VILLA LÚČKY

VILLA LÚČKY

Ubytování (Penzion) VILLA LÚČKY. Set in Lúčky, VILLA LÚČKY features a garden. The accommodation provides free WiFi. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování VILLA LÚČKY se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Lucky

Three-Bedroom Holiday Home in Lucky

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Lucky. Situated in Lúčky in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Lucky is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Lucky se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Lucky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Lúčky

Město Lúčky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Lúčky.