Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Osada

Ve městě Liptovská Osada (Slovensko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Osada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Osada

Sedliacka drevenica

9,4

Sedliacka drevenica

Ubytování (Prázdninový dům) Sedliacka drevenica. Sedliacka drevenica stojí mezi národními parky Velká Fatra a Nízké Tatry v obci Liptovská Osada. Ubytování Sedliacka drevenica se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sedliacka drevenica má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Sedliacka drevenica momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzión Poľana

9,3

Penzión Poľana

Ubytování (Penzion) Penzión Poľana. Penzión Poľana se nachází v obci Liptovská Osada, mezi pohořím Nízké Tatry a Velká Fatra, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a wellness. Ubytování Penzión Poľana se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Poľana má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Poľana momentálně evidujeme 101 recenzí.

Penzion Vasilko

9,1

Penzion Vasilko

Ubytování (Penzion) Penzion Vasilko. Penzion Vasilko se nachází v malé obci Liptovská Osada uprostřed národního parku Nízké Tatry a hostům nabízí jídelnu s barem. Ubytování Penzion Vasilko se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vasilko má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Vasilko momentálně evidujeme 45 recenzí.

Privát Lujza

9,1

Privát Lujza

Ubytování (Penzion) Privát Lujza. Privát Lujza nabízí ubytování v pokojích s Wi-Fi zdarma, TV a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou. Ubytování Privát Lujza se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Lujza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Privát Lujza momentálně evidujeme 100 recenzí.

Rezort Gothal Apartmány

9

Rezort Gothal Apartmány

Ubytování (Apartmány) Rezort Gothal Apartmány. Gothal Apartmanovy Dom Smrek nabízí ubytování v multifunkčním areálu. V sousedním aquaparku najdete zázemí pro řadu sportovních a odpočinkových aktivit. Ubytování Rezort Gothal Apartmány se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezort Gothal Apartmány má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Rezort Gothal Apartmány momentálně evidujeme 60 recenzí.

Liptovská drevenica, Liptovská Osada

8,8

Liptovská drevenica, Liptovská Osada

Ubytování (Prázdninový dům) Liptovská drevenica, Liptovská Osada. Prázdninový dům Liptovská drevenica, Liptovská Osada se nachází v obci Liptovská Osada v Žilinském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Liptovská drevenica, Liptovská Osada se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Liptovská drevenica, Liptovská Osada má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Liptovská drevenica, Liptovská Osada momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rezort Gothal Chalupy

8,7

Rezort Gothal Chalupy

Ubytování (Chata) Rezort Gothal Chalupy. Gothal Chalupy nabízí ubytování v multifunkčním areálu s možností různých sportovních a relaxačních aktivit, kterým se můžete věnovat v sousedním vodním... Ubytování Rezort Gothal Chalupy se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezort Gothal Chalupy má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Rezort Gothal Chalupy momentálně evidujeme 85 recenzí.

Privat Silvan

8,4

Privat Silvan

Ubytování (Penzion) Privat Silvan. Privat Silvan se nachází v obci Liptovská Osada a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici také sdílená kuchyň a terasa. Ubytování Privat Silvan se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Silvan má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Privat Silvan momentálně evidujeme 5 recenzí.

Turistická Ubytovňa Osada

8,2

Turistická Ubytovňa Osada

Ubytování (Penzion) Turistická Ubytovňa Osada. Turistická ubytovňa Osada se nachází v Liptovské Osadě. Nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování Turistická Ubytovňa Osada se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistická Ubytovňa Osada má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Turistická Ubytovňa Osada momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Korytnica

6,8

Hotel Korytnica

Ubytování (Hotel) Hotel Korytnica. Hotel Korytnica se nachází v Liptovské Osadě a nabízí 3 typy ubytování se soukromými balkony. Ubytování Hotel Korytnica se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Božie domčeky

Božie domčeky

Ubytování (Apartmán) Božie domčeky. Božie domčeky is set in Liptovská Osada and offers a bar and a terrace. Ubytování Božie domčeky se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Matej

Chalupa Matej

Ubytování (Chata) Chalupa Matej. Chata Chalupa Matej se nachází v obci Liptovská Osada a nabízí restauraci. Chata má 1 koupelnu a obývací pokoj. K dispozici je také gril. Ubytování Chalupa Matej se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa Matej nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Liptovska Osada

Holiday home Liptovska Osada

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Liptovska Osada. Holiday home Liptovska Osada is set in Liptovská Osada. The accommodation is 45 km from Liptovský Ján. Ubytování Holiday home Liptovska Osada se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Liptovska Osada nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Daniela

Chata Daniela

Ubytování (Privát) Chata Daniela. Situated in Liptovská Osada, 45 km from Liptovský Ján, Chata Daniela features a garden and free WiFi. Ubytování Chata Daniela se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Chata Daniela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion HACIENDA

Penzion HACIENDA

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion HACIENDA. Penzion HACIENDA se nachází v Liptovské Osadě. Nabízí saunu a terasu. Ubytování Penzion HACIENDA se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Penzion HACIENDA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Misko

Chata Misko

Ubytování (Venkovský dům) Chata Misko. Located in Liptovská Osada, Chata Misko offers accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is provided. The country house offers a terrace. Ubytování Chata Misko se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STOP&RELAX Apartment

STOP&RELAX Apartment

Ubytování (Apartmán) STOP&RELAX Apartment. Apartmán STOP & RELAX se nachází v Liptovské Osadě v Žilinském kraji, 46 km od Liptovského Jána. Ubytování STOP&RELAX Apartment se nachází ve městě Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovská Osada

Město Liptovská Osada se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Osada.