Hledat

Ubytování

Ubytování město Radola

Ve městě Radola (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radola

Chalet Veľké Ostré

9,9

Chalet Veľké Ostré

Ubytování (Chata) Chalet Veľké Ostré. Surrounded by the the nature, Chalet Veľké Ostré is situated in the Radola and features a self-catered accommodation with a children´s playground and a... Ubytování Chalet Veľké Ostré se nachází ve městě Radola (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Veľké Ostré má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chalet Veľké Ostré momentálně evidujeme 6 recenzí.

Motel Skalka

8,5

Motel Skalka

Ubytování (Motel) Motel Skalka. Motel Skalka se nachází v obci Radoľa, 7 km od hradu Budatín a nabízí restauraci, bar s terasou a velkou zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Motel Skalka se nachází ve městě Radola (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Skalka má celkové hodnocení 8,5. Pro Motel Motel Skalka momentálně evidujeme 158 recenzí.

Ubytování ve městě Radola

Město Radola se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Radola.