Hledat

Ubytování

Ubytování město Bobrovník

Ve městě Bobrovník (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bobrovník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bobrovník

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v obci Bobrovník, jen 100 metrů od vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Kubko

Chata Kubko

Ubytování (Chata) Chata Kubko. Chata Kubko se nachází v obci Bobrovník a nabízí soukromý úsek pláže, jízdní kola k zapůjčení zdarma, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chata Kubko se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chata Kubko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata na brehu Liptovskej Mary

Chata na brehu Liptovskej Mary

Ubytování (Chata) Chata na brehu Liptovskej Mary. Chata na brehu Liptovskej Mary is located in Bobrovník and offers a garden and a terrace. Ubytování Chata na brehu Liptovskej Mary se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Bobria

Vila Bobria

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Bobria. Situated in Bobrovník in the Žilinský kraj region, Vila Bobria features a terrace. The property is 40 km from Zakopane and free private parking is... Ubytování Vila Bobria se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj).

Mobile homes Marina Liptov

Mobile homes Marina Liptov

Ubytování (Kemp) Mobile homes Marina Liptov. Mobilní domy Marina Liptov se nacházejí v Bešeňové. Nabízejí výhled na jezero, restauraci, společnou kuchyni, bar, zahradu, dětské hřiště, sluneční terasu... Ubytování Mobile homes Marina Liptov se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp Mobile homes Marina Liptov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bobrovník

Město Bobrovník se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Bobrovník.