Hledat

Ubytování

Ubytování město Terchová

Ve městě Terchová (Slovensko) máme celkem 105 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terchová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terchová

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytování (Vila) Majer Mailath. Located 2.7 km from Vratna Free Time Zone in Terchová, Luxury chalet in the heart of National Park offers accommodation with a kitchen. Ubytování Majer Mailath se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytování (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna se nachází v Příslopu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VRÁTNA Apartmány Stoh B1 se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Michalek

9,9

Privat Michalek

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Michalek. Privat Michalek se nachází v Terchové, 6 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Na místě je k dispozici zahrada a terasa. Ubytování Privat Michalek se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Michalek má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Michalek momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chalupa Hanuliak

9,9

Chalupa Hanuliak

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hanuliak. Prázdninový dům Chalupa Hanuliak se nachází v obci Terchová, 6 km od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí ubytování se zdarma dostupným... Ubytování Chalupa Hanuliak se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hanuliak má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Hanuliak momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Romanna

9,9

Apartmán Romanna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romanna. Apartmán Romanna se nachází v Terchové, 2,7 km od sportovního a lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Romanna se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Romanna má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Romanna momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmány EMA a PETER

9,9

Apartmány EMA a PETER

Ubytování (Apartmány) Apartmány EMA a PETER. Apartmány Ema a Peter se nachází v Žilině, 21 km od budatínského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány EMA a PETER se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Tatiana

9,9

Apartmán Tatiana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana se nachází v Terchové, 5 km od Vrátné a 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Tatiana se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tatiana má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tatiana momentálně evidujeme 29 recenzí.

Viktória

9,8

Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Viktória. Viktória se nachází v obci Terchová v Žilinském kraji, 10 km od volnočasové zóny Vrátna. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Viktória se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Viktória má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Viktória momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chata Zuzana

9,8

Chata Zuzana

Ubytování (Chata) Chata Zuzana. Chata Zuzana se nachází uprostřed národního parku Malá Fatra, 700 metrů od rezortu Vrátna Paseky. Ubytování Chata Zuzana se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Zuzana má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Zuzana momentálně evidujeme 45 recenzí.

Chata Polovica Terchová

9,8

Chata Polovica Terchová

Ubytování (Chata) Chata Polovica Terchová. Chata Polovica Terchová se nachází v Terchové, 5 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí terasu a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chata Polovica Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Polovica Terchová má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Polovica Terchová momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chata pri kaplnke

9,8

Chata pri kaplnke

Ubytování (Chata) Chata pri kaplnke. Chata pri kaplnke se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone a 6 km od lyžařského střediska Vrátna Dolina. Ubytování Chata pri kaplnke se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata pri kaplnke má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata pri kaplnke momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmany Janosikove diery

9,8

Apartmany Janosikove diery

Ubytování (Apartmány) Apartmany Janosikove diery. Apartmány Jánošíkove diery se těší poklidné poloze na soutoku potoků Biely a Dierovy a nabízí moderní dobře vybavené apartmány se satelitní TV, kuchyní a... Ubytování Apartmany Janosikove diery se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmany Janosikove diery má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmany Janosikove diery momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmány pod Rozsutcom

9,8

Apartmány pod Rozsutcom

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Rozsutcom. With a restaurant and a garden, Apartmány pod Rozsutcom provides free WiFi and is located in Terchová, 6 km from Vratna Free Time Zone. Ubytování Apartmány pod Rozsutcom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Uhorčík

9,8

Chata Uhorčík

Ubytování (Chata) Chata Uhorčík. Chata Uhorčík se nachází v Terchové, 10 km od volnočasové zóny Vratna, a nabízí restauraci, výhled na bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Uhorčík se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Uhorčík má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Uhorčík momentálně evidujeme 5 recenzí.

Mucha Apartments

9,8

Mucha Apartments

Ubytování (Apartmán) Mucha Apartments. Apartmány Mucha se nachází v malebném městečku Terchová poblíž pohoří Malá Fatra, 2 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Mucha Apartments se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mucha Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Mucha Apartments momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzión Luka

9,7

Penzión Luka

Ubytování (Penzion) Penzión Luka. Penzión Luka se nachází přímo v centru Těrchové a nabízí ubytování ve studiích s možností vlastního stravování, dřevěným nábytkem a plně vybavenou kuchyní... Ubytování Penzión Luka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Luka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Luka momentálně evidujeme 135 recenzí.

Apartmán Terchová

9,7

Apartmán Terchová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Terchová. Apartmán Terchová se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Nabízí terasu, společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Terchová má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Terchová momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion a drevenica pri Hati

9,6

Penzion a drevenica pri Hati

Ubytování (Penzion) Penzion a drevenica pri Hati. Idylický Penzion a drevenica pri Hati nabízí ubytování v útulných chatkách v centru obce Terchova a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a... Ubytování Penzion a drevenica pri Hati se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a drevenica pri Hati má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion a drevenica pri Hati momentálně evidujeme 178 recenzí.

Chalúpka Jánošikove diery

9,6

Chalúpka Jánošikove diery

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka Jánošikove diery. Chalúpka Jánošikove diery se nachází v Terchové v Žilinském kraji. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, patio a výhled do zahrady i na řeku. Ubytování Chalúpka Jánošikove diery se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalúpka Jánošikove diery má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalúpka Jánošikove diery momentálně evidujeme 11 recenzí.

Žltý Dom

9,6

Žltý Dom

Ubytování (Apartmány) Žltý Dom. Rodinný penzion Žltý Dom se nachází v obci Terchová, 2 km od centra obce a 5 km od lyžařského střediska Vrátna, a nabízí zahradu s grilem, společný obývací... Ubytování Žltý Dom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Žltý Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Žltý Dom momentálně evidujeme 202 recenzí.

Chata pod Lampášom - turistická chata

9,6

Chata pod Lampášom - turistická chata

Ubytování (Horské chaty) Chata pod Lampášom - turistická chata. Chata pod Lampášom Mountain Cottage se nachází v nedotčené přírodě na klidném místě ve vesnici Štefanová, 4 km od centra Terchové. Ubytování Chata pod Lampášom - turistická chata se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata pod Lampášom - turistická chata má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chata pod Lampášom - turistická chata momentálně evidujeme 289 recenzí.

Hotel Rozsutec

9,6

Hotel Rozsutec

Ubytování (Rezort) Hotel Rozsutec. Hotel Rozsutec se nachází uprostřed národního parku Malá Fatra. Nabízí elegantně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Rozsutec se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica u strýka Vinca

9,6

Drevenica u strýka Vinca

Ubytování (Horské chaty) Drevenica u strýka Vinca. Drevenica u strýka Vinca se nachází v Terchové v Žilinském kraji, 12 km od volnočasového areálu Vrátna. Ubytování Drevenica u strýka Vinca se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica u Michala

9,6

Drevenica u Michala

Ubytování (Chata) Drevenica u Michala. Drevenica u Michala se nachází v Terchově, 300 metrů od turistického a lyžařského střediska Vrátná Free Time Zone. Ubytování Drevenica u Michala se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica u Michala má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Drevenica u Michala momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Evka

9,6

Chalupa Evka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Evka. Chalupa Evka se nachází v Terchové v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Tento prázdninový dům má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Evka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Evka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Evka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chata pod Rozsutcom

9,6

Chata pod Rozsutcom

Ubytování (Chata) Chata pod Rozsutcom. Chata pod Rozsutcom se nachází 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Ubytování Chata pod Rozsutcom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata pod Rozsutcom má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata pod Rozsutcom momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Biely Potok

9,6

Penzion Biely Potok

Ubytování (Penzion) Penzion Biely Potok. Penzion Biely Potok se nachází v Terchové, 9 km od lyžařského střediska Vrátna. Nabízí zahradu, terasu, lyžárnu a sdílený lounge. Ubytování Penzion Biely Potok se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Biely Potok má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Biely Potok momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Sagan

9,5

Penzion Sagan

Ubytování (Penzion) Penzion Sagan. Penzion Sagan se nachází v malebné osadě Štefanová pod horou Rozsutec v Národním parku Malá Fatra. Ubytování Penzion Sagan se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sagan má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Sagan momentálně evidujeme 664 recenzí.

Privát Viktória Terchová

9,5

Privát Viktória Terchová

Ubytování (Privát) Privát Viktória Terchová. Privát Viktória Terchová se nachází v Terchové. Nabízí zahradu a ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Privát Viktória Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Viktória Terchová má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privát Viktória Terchová momentálně evidujeme 11 recenzí.

Drevenica u Maťa, Terchová

9,5

Drevenica u Maťa, Terchová

Ubytování (Apartmán) Drevenica u Maťa, Terchová. Drevenica u Maťa, Terchová nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Terchové, 6 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Drevenica u Maťa, Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica u Maťa, Terchová má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Drevenica u Maťa, Terchová momentálně evidujeme 26 recenzí.

Drevenica Vanesa

9,5

Drevenica Vanesa

Ubytování (Chata) Drevenica Vanesa. Drevenica Vanesa se nachází v Terchové, pouhých 300 metrů od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí klasickou i slunečnou terasu a venkovní... Ubytování Drevenica Vanesa se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Vanesa má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Drevenica Vanesa momentálně evidujeme 13 recenzí.

Drevenica Jánošík

9,5

Drevenica Jánošík

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Jánošík. Drevenica Jánošík je chata situovaná v Terchové, 5 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Nabízí terasu, výhled na obec a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica Jánošík se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Jánošík má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Drevenica Jánošík momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány Skalka

9,5

Apartmány Skalka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Skalka. Apartmány Skalka leží v malebné vesnici Terchová obklopené pohořím Malá Fatra a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem a... Ubytování Apartmány Skalka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Skalka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Skalka momentálně evidujeme 96 recenzí.

Chatka Kolovratok

9,5

Chatka Kolovratok

Ubytování (Chata) Chatka Kolovratok. Chatka Kolovratok se nachází v Terchové v Žilinském kraji, 10 km od lyžařského střediska Vratna Free Time Zone. Ubytování Chatka Kolovratok se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chatka Kolovratok má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chatka Kolovratok momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzión Malá Fatra u Ďurka

9,4

Penzión Malá Fatra u Ďurka

Ubytování (Apartmány) Penzión Malá Fatra u Ďurka. Penzión Malá Fatra u Ďurka stojí v podhůří Malé Fatry a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi v Terchové. Ubytování Penzión Malá Fatra u Ďurka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Malá Fatra u Ďurka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzión Malá Fatra u Ďurka momentálně evidujeme 222 recenzí.

Chata Terchová - Vyšné Kamence

9,4

Chata Terchová - Vyšné Kamence

Ubytování (Chata) Chata Terchová - Vyšné Kamence. Chata Terchová - Vyšné Kamence se nachází přibližně 8 km od střediska Vratna Free Time Zone. Ubytování Chata Terchová - Vyšné Kamence se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Terchová - Vyšné Kamence má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata Terchová - Vyšné Kamence momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chata ObšÍvanka

9,4

Chata ObšÍvanka

Ubytování (Chata) Chata ObšÍvanka. Chata ObšÍvanka se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského areálu Vratna Free Time Zone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata ObšÍvanka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata ObšÍvanka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata ObšÍvanka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Chalupa Juraj Terchová

9,4

Chalupa Juraj Terchová

Ubytování (Chata) Chalupa Juraj Terchová. Chalupa Juraj Terchová nabízí ubytování v Terchové, 5 km od Vrátné. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Chalupa Juraj Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Juraj Terchová má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chalupa Juraj Terchová momentálně evidujeme 49 recenzí.

Dom horskej služby

9,4

Dom horskej služby

Ubytování (Hostel) Dom horskej služby. Dom horskej služby se nachází v Terchové, 4,3 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Dom horskej služby se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom horskej služby má celkové hodnocení 9,4. Pro Hostel Dom horskej služby momentálně evidujeme 233 recenzí.

Penzión Natália

9,4

Penzión Natália

Ubytování (Penzion) Penzión Natália. Penzión Natália se nachází v obci Terchová, 7 km od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Penzión Natália se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

13 Komnata Terchová

9,4

13 Komnata Terchová

Ubytování (Prázdninový dům) 13 Komnata Terchová. Prázdninový dům 13 Komnata Terchová se nachází v Terchové a nabízí zahradu, bar, restauraci, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování 13 Komnata Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 13 Komnata Terchová má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům 13 Komnata Terchová momentálně evidujeme 50 recenzí.

Chata Jánošík

9,4

Chata Jánošík

Ubytování (Chata) Chata Jánošík. Chata Jánošík se nachází v Terchové. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Chata má gril. K zázemí patří zahrada a dětské hřiště. Ubytování Chata Jánošík se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Jánošík má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata Jánošík momentálně evidujeme 14 recenzí.

U Belianky

9,4

U Belianky

Ubytování (Privát) U Belianky. U Belianky se nachází v Terchové, 3,1 km od areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování U Belianky se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Admit

9,3

Penzión Admit

Ubytování (Penzion) Penzión Admit. Penzión Admit se nachází v klidném prostředí obce Terchová v Malé Fatře, 3 km od sjezdovek lyžařského centra Vrátna. Ubytování Penzión Admit se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Admit má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Admit momentálně evidujeme 107 recenzí.

Chalupa Vaclav

9,3

Chalupa Vaclav

Ubytování (Penzion) Chalupa Vaclav. Chalupa Vaclav se nachází v malebné vesničce Terchová v pohoří Malá Fatra. Ubytování Chalupa Vaclav se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Vaclav má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Chalupa Vaclav momentálně evidujeme 94 recenzí.

Drevenica u Petra

9,3

Drevenica u Petra

Ubytování (Apartmány) Drevenica u Petra. Drevenica u Petra se nachází v Terchové, 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Nabízí zahradu, sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Drevenica u Petra se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica u Petra má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Drevenica u Petra momentálně evidujeme 19 recenzí.

drevenica Gabika

9,3

drevenica Gabika

Ubytování (Venkovský dům) drevenica Gabika. Drevenica Gabika se nachází v obci Terchová, 6 km od lyžařského střediska Vrátna Dolina i od lyžařského střediska Vrátna Dolina. Ubytování drevenica Gabika se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování drevenica Gabika má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům drevenica Gabika momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata u strýka Joža

9,3

Chata u strýka Joža

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u strýka Joža. Chata u strýka Joža se nachází v Terchové, 12 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone, a nabízí zahradu, společný obývací prostor, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chata u strýka Joža se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata u strýka Joža má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata u strýka Joža momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Vŕšky Terchová

9,3

Apartmán Vŕšky Terchová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vŕšky Terchová. Apartmán Vŕšky Terchová nabízí ubytování s terasou a výhledem v obci Terchová. Skiareál Vrátna Free Time Zone je vzdálený 5 km. Ubytování Apartmán Vŕšky Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Vŕšky Terchová má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Vŕšky Terchová momentálně evidujeme 30 recenzí.

Chata Vŕšky Terchová

9,3

Chata Vŕšky Terchová

Ubytování (Venkovský dům) Chata Vŕšky Terchová. Chata Vŕšky Terchová se nachází v Terchové, 6 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Vŕšky Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Vŕšky Terchová má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Chata Vŕšky Terchová momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa LUKA Terchová

9,3

Chalupa LUKA Terchová

Ubytování (Privát) Chalupa LUKA Terchová. Chalupa LUKA Terchová se nachází 6 km od lyžařského střediska Vratna Free Time Zone a 5 km od lyžařského areálu Vrátna Dolina v Terchové. Ubytování Chalupa LUKA Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa LUKA Terchová má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Chalupa LUKA Terchová momentálně evidujeme 212 recenzí.

Ubytování ve městě Terchová

Město Terchová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 105 hotelů a ubytování ve městě Terchová.