Hledat

Ubytování

Ubytování město Terchová

Ve městě Terchová (Slovensko) máme celkem 105 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terchová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terchová

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytování (Vila) Majer Mailath. Located 2.7 km from Vratna Free Time Zone in Terchová, Luxury chalet in the heart of National Park offers accommodation with a kitchen. Ubytování Majer Mailath se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytování (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna se nachází v Příslopu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VRÁTNA Apartmány Stoh B1 se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Kyčerou

10

Chata pod Kyčerou

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Kyčerou. Chata pod Kyčerou se nachází v Terchové. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata pod Kyčerou se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Martinček

9,9

Chalupa Martinček

UbytováníChalupa Martinček. Chalupa Martinček se nachází v Terchové, pouhých 40 km od Oravského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalupa Martinček se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Michalek

9,9

Privat Michalek

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Michalek. Privat Michalek se nachází v Terchové, 6 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Na místě je k dispozici zahrada a terasa. Ubytování Privat Michalek se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Michalek má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Michalek momentálně evidujeme 20 recenzí.

Drevenica Čakanka a Nezábudka

9,9

Drevenica Čakanka a Nezábudka

UbytováníDrevenica Čakanka a Nezábudka. Drevenica Čakanka se nachází 40 km od Oravského hradu. a Nezábudka nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Drevenica Čakanka a Nezábudka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány EMA a PETER

9,9

Apartmány EMA a PETER

Ubytování (Apartmány) Apartmány EMA a PETER. Apartmány Ema a Peter se nachází v Žilině, 21 km od budatínského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány EMA a PETER se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Hanuliak

9,9

Chalupa Hanuliak

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hanuliak. Prázdninový dům Chalupa Hanuliak se nachází v obci Terchová, 6 km od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí ubytování se zdarma dostupným... Ubytování Chalupa Hanuliak se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Hanuliak má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Hanuliak momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Romanna

9,9

Apartmán Romanna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romanna. Apartmán Romanna se nachází v Terchové, 2,7 km od sportovního a lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Romanna se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Romanna má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Romanna momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán Tatiana

9,9

Apartmán Tatiana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana se nachází v Terchové, 5 km od Vrátné a 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Tatiana se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Tatiana má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tatiana momentálně evidujeme 29 recenzí.

Drevenica Skye Terchová

9,9

Drevenica Skye Terchová

UbytováníDrevenica Skye Terchová. Drevenica Skye Terchová se nachází v Terchové, 37 km od Oravského hradu a 26 km od Budatínského hradu. Ubytování Drevenica Skye Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Viktória

9,8

Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Viktória. Viktória se nachází v obci Terchová v Žilinském kraji, 10 km od volnočasové zóny Vrátna. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Viktória se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Viktória má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Viktória momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány pod Rozsutcom

9,8

Apartmány pod Rozsutcom

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Rozsutcom. With a restaurant and a garden, Apartmány pod Rozsutcom provides free WiFi and is located in Terchová, 6 km from Vratna Free Time Zone. Ubytování Apartmány pod Rozsutcom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Polovica Terchová

9,8

Chata Polovica Terchová

Ubytování (Chata) Chata Polovica Terchová. Chata Polovica Terchová se nachází v Terchové, 5 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí terasu a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chata Polovica Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Polovica Terchová má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Polovica Terchová momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chata pri kaplnke

9,8

Chata pri kaplnke

Ubytování (Chata) Chata pri kaplnke. Chata pri kaplnke se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone a 6 km od lyžařského střediska Vrátna Dolina. Ubytování Chata pri kaplnke se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata pri kaplnke má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata pri kaplnke momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Kykula - Terchová, Vyšné Kamence 1520

9,8

Apartmán Kykula - Terchová, Vyšné Kamence 1520

UbytováníApartmán Kykula - Terchová, Vyšné Kamence 1520. Apartmán Kykula - Terchová, Vyšné Kamence 1520 se nachází v Terchové, pouhých 39 km od Oravského hradu. Ubytování Apartmán Kykula - Terchová, Vyšné Kamence 1520 se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Mucha Apartments

9,8

Mucha Apartments

Ubytování (Apartmán) Mucha Apartments. Apartmány Mucha se nachází v malebném městečku Terchová poblíž pohoří Malá Fatra, 2 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Mucha Apartments se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Mucha Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Mucha Apartments momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartmán Lily

9,8

Apartmán Lily

UbytováníApartmán Lily. Apartmán Lily se nachází v Terchové, 25 km od Budatínského hradu, 34 km od Lietavského hradu a 44 km od hradu Likava. 38 km od Oravského hradu. Ubytování Apartmán Lily se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán pri Dierach

9,7

Apartmán pri Dierach

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Dierach. Apartmán pri Dierach se nachází v Terchové. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pri Dierach se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Horský apartmán Vrátna-Saška

9,7

Horský apartmán Vrátna-Saška

UbytováníHorský apartmán Vrátna-Saška. Horský apartmán Vrátna-Saška se nachází v Terchové, 41 km od Oravského hradu, 29 km od Budatínského hradu a 38 km od Lietavského hradu. Ubytování Horský apartmán Vrátna-Saška se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Humno

9,7

Drevenica Humno

Ubytování (Apartmány) Drevenica Humno. Drevenica Humno se nachází v Terchové v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Drevenica Humno se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Luka

9,7

Penzión Luka

Ubytování (Penzion) Penzión Luka. Penzión Luka se nachází přímo v centru Těrchové a nabízí ubytování ve studiích s možností vlastního stravování, dřevěným nábytkem a plně vybavenou kuchyní... Ubytování Penzión Luka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Luka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Luka momentálně evidujeme 135 recenzí.

Apartmán ADKA

9,7

Apartmán ADKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán ADKA. Apartmán ADKA se nachází v Terchové v Žilinském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán ADKA se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Terchová

9,7

Apartmán Terchová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Terchová. Apartmán Terchová se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Nabízí terasu, společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Terchová má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Terchová momentálně evidujeme 48 recenzí.

Chalúpka Jánošikove diery

9,6

Chalúpka Jánošikove diery

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka Jánošikove diery. Chalúpka Jánošikove diery se nachází v Terchové v Žilinském kraji. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, patio a výhled do zahrady i na řeku. Ubytování Chalúpka Jánošikove diery se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalúpka Jánošikove diery má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalúpka Jánošikove diery momentálně evidujeme 11 recenzí.

Žltý Dom

9,6

Žltý Dom

Ubytování (Apartmány) Žltý Dom. Rodinný penzion Žltý Dom se nachází v obci Terchová, 2 km od centra obce a 5 km od lyžařského střediska Vrátna, a nabízí zahradu s grilem, společný obývací... Ubytování Žltý Dom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Žltý Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Žltý Dom momentálně evidujeme 202 recenzí.

Penzion a drevenica pri Hati

9,6

Penzion a drevenica pri Hati

Ubytování (Penzion) Penzion a drevenica pri Hati. Idylický Penzion a drevenica pri Hati nabízí ubytování v útulných chatkách v centru obce Terchova a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a... Ubytování Penzion a drevenica pri Hati se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion a drevenica pri Hati má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion a drevenica pri Hati momentálně evidujeme 178 recenzí.

Apartmán ANA

9,6

Apartmán ANA

UbytováníApartmán ANA. Apartmán ANA se nachází v Terchové, 26 km od Budatínského hradu, 36 km od Lietavského hradu a 44 km od Likavského hradu. Ubytování Apartmán ANA se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Lampášom - turistická chata

9,6

Chata pod Lampášom - turistická chata

Ubytování (Horské chaty) Chata pod Lampášom - turistická chata. Chata pod Lampášom Mountain Cottage se nachází v nedotčené přírodě na klidném místě ve vesnici Štefanová, 4 km od centra Terchové. Ubytování Chata pod Lampášom - turistická chata se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata pod Lampášom - turistická chata má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chata pod Lampášom - turistická chata momentálně evidujeme 289 recenzí.

Drevenica u strýka Vinca

9,6

Drevenica u strýka Vinca

Ubytování (Horské chaty) Drevenica u strýka Vinca. Drevenica u strýka Vinca se nachází v Terchové v Žilinském kraji, 12 km od volnočasového areálu Vrátna. Ubytování Drevenica u strýka Vinca se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica u Michala

9,6

Drevenica u Michala

Ubytování (Chata) Drevenica u Michala. Drevenica u Michala se nachází v Terchově, 300 metrů od turistického a lyžařského střediska Vrátná Free Time Zone. Ubytování Drevenica u Michala se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica u Michala má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Drevenica u Michala momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Evka

9,6

Chalupa Evka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Evka. Chalupa Evka se nachází v Terchové v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Tento prázdninový dům má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Evka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Evka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Evka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chata pod Rozsutcom

9,6

Chata pod Rozsutcom

Ubytování (Chata) Chata pod Rozsutcom. Chata pod Rozsutcom se nachází 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Ubytování Chata pod Rozsutcom se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata pod Rozsutcom má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata pod Rozsutcom momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Klára

9,5

Apartmán Klára

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klára. Apartmán Klára se nachází asi 5 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Apartmán Klára se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Siesta Terchová

9,5

Apartmán Siesta Terchová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Siesta Terchová. Apartmán Siesta Terchová se nachází v Terchové. 6 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Siesta Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Sagan

9,5

Penzion Sagan

Ubytování (Penzion) Penzion Sagan. Penzion Sagan se nachází v malebné osadě Štefanová pod horou Rozsutec v Národním parku Malá Fatra. Ubytování Penzion Sagan se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sagan má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Sagan momentálně evidujeme 664 recenzí.

Privát Viktória Terchová

9,5

Privát Viktória Terchová

Ubytování (Privát) Privát Viktória Terchová. Privát Viktória Terchová se nachází v Terchové. Nabízí zahradu a ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Privát Viktória Terchová se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Viktória Terchová má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privát Viktória Terchová momentálně evidujeme 11 recenzí.

Horský apartmán Kriváň

9,5

Horský apartmán Kriváň

UbytováníHorský apartmán Kriváň. Horský apartmán Kriváň se nachází v Terchové, pouhých 41 km od Oravského hradu. Ubytování Horský apartmán Kriváň se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Vanesa

9,5

Drevenica Vanesa

Ubytování (Chata) Drevenica Vanesa. Drevenica Vanesa se nachází v Terchové, pouhých 300 metrů od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí klasickou i slunečnou terasu a venkovní... Ubytování Drevenica Vanesa se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Vanesa má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Drevenica Vanesa momentálně evidujeme 13 recenzí.

Drevenica Jánošík

9,5

Drevenica Jánošík

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Jánošík. Drevenica Jánošík je chata situovaná v Terchové, 5 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Nabízí terasu, výhled na obec a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica Jánošík se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Jánošík má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Drevenica Jánošík momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány Skalka

9,5

Apartmány Skalka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Skalka. Apartmány Skalka leží v malebné vesnici Terchová obklopené pohořím Malá Fatra a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem a... Ubytování Apartmány Skalka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Skalka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Skalka momentálně evidujeme 96 recenzí.

Chata Terchová - Vyšné Kamence

9,4

Chata Terchová - Vyšné Kamence

Ubytování (Chata) Chata Terchová - Vyšné Kamence. Chata Terchová - Vyšné Kamence se nachází přibližně 8 km od střediska Vratna Free Time Zone. Ubytování Chata Terchová - Vyšné Kamence se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Terchová - Vyšné Kamence má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata Terchová - Vyšné Kamence momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chata ObšÍvanka

9,4

Chata ObšÍvanka

Ubytování (Chata) Chata ObšÍvanka. Chata ObšÍvanka se nachází v Terchové, 8 km od lyžařského areálu Vratna Free Time Zone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata ObšÍvanka se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata ObšÍvanka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata ObšÍvanka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování ve městě Terchová

Město Terchová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 105 hotelů a ubytování ve městě Terchová.