Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Teplá

Ve městě Liptovská Teplá (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Teplá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Teplá

Privát Samuel

9,7

Privát Samuel

Ubytování (Privát) Privát Samuel. Privát Samuel se nachází v Liptovské Teplé v Žilinském kraji, 1,5 km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová, a nabízí gril, prodej skipasů a neplacené... Ubytování Privát Samuel se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Samuel má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privát Samuel momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzión Family

9,6

Penzión Family

Ubytování (Penzion) Penzión Family. K dispozici je zahrada, společný salonek a gril. Všechny pokoje v penzionu Family zahrnují šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Penzión Family se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Family má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Family momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa Kucbel

9,6

Chalupa Kucbel

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kucbel. Chalupa Kucbel se nachází v malé vesničce Liptovská Teplá v malebném Liptovském kraji, 8 km od Ružomberka a 3,5 km od termálního parku Bešeňová. Ubytování Chalupa Kucbel se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Kucbel má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Kucbel momentálně evidujeme 70 recenzí.

Privat Pod Vrskom

9,3

Privat Pod Vrskom

Ubytování (Venkovský dům) Privat Pod Vrskom. Privat Pod Vrskom se nachází v obci Potok, pouhý 1 km od Bešeňové, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování Privat Pod Vrskom se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Pod Vrskom má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Privat Pod Vrskom momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány Anna

9,2

Apartmány Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmány Anna. Apartmány Anna se nachází v Liptovské Teplé, 5 minut jízdy autem od Liptovské Mary. Nabízí prostornou zahradu s terasou a grilem. Ubytování Apartmány Anna se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Anna má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmány Anna momentálně evidujeme 118 recenzí.

Ubytovanie Zuzana

9,1

Ubytovanie Zuzana

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana se nachází v Liptovské Teplé. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování. Ubytování Ubytovanie Zuzana se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Zuzana má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Ubytovanie Zuzana momentálně evidujeme 43 recenzí.

Rekreačný dom Polónyi

9

Rekreačný dom Polónyi

Ubytování (Apartmány) Rekreačný dom Polónyi. Rekreačný dóm Polónyi se nachází v Liptovské Teplé. Nabízí venkovní gril a ubytování s kuchyňským koutem. Na místě je k dispozici dětské hřiště. Ubytování Rekreačný dom Polónyi se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom Polónyi má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Rekreačný dom Polónyi momentálně evidujeme 33 recenzí.

Privát Karol

8,9

Privát Karol

Ubytování (Apartmány) Privát Karol. Privát Karol nabízí ubytování se zahradou v Liptovské Teplé. Aquapark Bešeňová je vzdálený 2,7 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Privát Karol se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Karol má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Privát Karol momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion za mlynom

8,8

Penzion za mlynom

Ubytování (Penzion) Penzion za mlynom. Penzion Za mlynom se nachází se v Liptovské Teplé na Liptovsku, pouhé 2 minuty od aquaparku Gino Paradise Bešeňová a 15 minut od aquaparku Tatralandia. Ubytování Penzion za mlynom se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion za mlynom má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion za mlynom momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartman Ola

8,6

Apartman Ola

Ubytování (Apartmán) Apartman Ola. Apartmán Ola se nachází v obci Bešeňová, 200 metrů od aquaparku Bešeňová a 9 km od archeologického parku Havránok. Nabízí gril, zahradu. Ubytování Apartman Ola se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Ola má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartman Ola momentálně evidujeme 20 recenzí.

Vila pri Váhu

8,3

Vila pri Váhu

Ubytování (Penzion) Vila pri Váhu. Vila pri Váhu se nachází v Liptovské Teplé a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Nabízí restauraci, zahradu a terasu. Hosté mohou využívat společný lounge. Ubytování Vila pri Váhu se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila pri Váhu má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Vila pri Váhu momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Motyl

8,3

Penzion Motyl

Ubytování (Penzion) Penzion Motyl. Penzión Motýľ se nachází v klidné části obce Liptovská Teplá. Ubytování Penzion Motyl se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Motyl má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Motyl momentálně evidujeme 89 recenzí.

Rodinný dom 152

8

Rodinný dom 152

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinný dom 152. Situated in Liptovská Teplá in the Žilinský kraj region, Rodinný dom 152 features a garden. The accommodation is 45 km from Zakopane. Ubytování Rodinný dom 152 se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modrý Domček

7,4

Modrý Domček

Ubytování (Prázdninové domy) Modrý Domček. Modrý Domček se nachází v obci Liptovská Teplá. Na místě je k dispozici gril a v blízkém okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Modrý Domček se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Modrý Domček má celkové hodnocení 7,4. Pro Prázdninové domy Modrý Domček momentálně evidujeme 5 recenzí.

Amazing apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Liptovská Teplá in the Žilinský kraj region, Amazing apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms is a 4-star property boasting free... Ubytování Amazing apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Ubytování (Apartmán) Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová. Apartmán COLOURS is located in Liptovská Teplá and offers a restaurant. The apartment features garden views and is 23 km from Liptovský Ján. Ubytování Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Stunning apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms. Set in Liptovská Teplá in the Žilinský kraj region, Stunning apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Stunning apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House by the river

House by the river

Ubytování (Prázdninový dům) House by the river. Set in Liptovská Teplá in the Žilinský kraj region, House by the river has a garden. The accommodation is 24 km from Liptovský Ján. Ubytování House by the river se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům House by the river nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Privát Viera

Privát Viera

Ubytování (Apartmán) Privát Viera. Offering free WiFi and mountain views, Privát Viera is an accommodation set in Liptovská Teplá. Ubytování Privát Viera se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Včielka3

Včielka3

Ubytování (Apartmán) Včielka3. Včielka3 je apartmán situovaný v Bešeňové, 1 km od termálního parku Bešeňová a 8 km od archeologického parku Havránok. Ubytování Včielka3 se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Liptovská Teplá in the Žilinský kraj region, Beautiful apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms is a 4-star property boasting free... Ubytování Beautiful apartment in Liptovska Topla w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovská Teplá

Město Liptovská Teplá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Teplá.