Hledat

Ubytování

Ubytování město Oravský Biely Potok

Ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oravský Biely Potok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytování (Chata) Studienky. Studienky se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Studienky se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studienky má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Studienky momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion Petra

9,4

Penzion Petra

Ubytování (Penzion) Penzion Petra. Penzion Petra se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má dětské hřiště. Ubytování Penzion Petra se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Petra má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Petra momentálně evidujeme 17 recenzí.

Guest House Dominika

9,4

Guest House Dominika

Ubytování (Penzion) Guest House Dominika. Penzion Dominika se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí ubytování přístupné na lyžích, gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Dominika se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Dominika má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Guest House Dominika momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány pri Studničke

9,2

Apartmány pri Studničke

Ubytování (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri Studničke se nacházejí v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžařského areálu Milotín - Janovky, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány pri Studničke se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pri Studničke má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmány pri Studničke momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmány S&M

9,1

Apartmány S&M

Ubytování (Apartmány) Apartmány S&M. Apartmány S&M se nachází v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžařských areálů Milotin a Janovky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmány S&M se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány S&M má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány S&M momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzión Centrum

8,7

Penzión Centrum

Ubytování (Penzion) Penzión Centrum. Penzión Centrum se nachází v obci Oravský Biely Potok. Nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Centrum se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Centrum má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Centrum momentálně evidujeme 138 recenzí.

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

Ubytování (Chata) Ubytovanie v sukromi chata Jašica. Chata Ubytovanie v súkromí chata Jašica se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí kuchyňský kout, posezení, TV a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie v sukromi chata Jašica se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Ubytovanie v sukromi chata Jašica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartament petanque

Apartament petanque

Ubytování (Apartmán) Apartament petanque. Located in Oravský Biely Potok in the Žilinský kraj region, Apartament petanque features a garden. Ubytování Apartament petanque se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oravský Biely Potok

Město Oravský Biely Potok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Oravský Biely Potok.