Hledat

Ubytování

Ubytování město Hruštín

Ve městě Hruštín (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hruštín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hruštín

Penzión u Peťa

9,5

Penzión u Peťa

Ubytování (Privát) Penzión u Peťa. Penzión u Peťa se nachází v klidné oblasti v Oravě, blízko mnoha turistických a lyžařských možností. Ubytování Penzión u Peťa se nachází ve městě Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión u Peťa má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzión u Peťa momentálně evidujeme 89 recenzí.

Koliba u Kuba a rekreačné domy

9,4

Koliba u Kuba a rekreačné domy

Ubytování (Apartmány) Koliba u Kuba a rekreačné domy. Koliba u Kuba a rekreační domy se nachází v Hruštíně, 44 km od Žiliny. Nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Koliba u Kuba a rekreačné domy se nachází ve městě Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Koliba u Kuba a rekreačné domy má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Koliba u Kuba a rekreačné domy momentálně evidujeme 25 recenzí.

Horský Hotel Kristína

8,9

Horský Hotel Kristína

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Kristína. Horský hotel Kristína se nachází v Hruštíně, do 90 metrů od zábavního parku Zábava - Hruštín. Ubytování Horský Hotel Kristína se nachází ve městě Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Kristína má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Horský Hotel Kristína momentálně evidujeme 36 recenzí.

Agrohotel Tri Brezy

8,4

Agrohotel Tri Brezy

Ubytování (Penzion) Agrohotel Tri Brezy. Agrohotel Tri Brezy se nachází v Hruštíně a nabízí fitness centrum, terasu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agrohotel Tri Brezy se nachází ve městě Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agrohotel Tri Brezy má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Agrohotel Tri Brezy momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Tvonka

Chata Tvonka

Ubytování (Apartmán) Chata Tvonka. Chata Tvonka is situated in Hruštín and offers a restaurant and barbecue facilities. The apartment has river views and is 49 km from Szczyrk. Ubytování Chata Tvonka se nachází ve městě Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hruštín

Město Hruštín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Hruštín.