Hledat

Ubytování

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk Apartmány

Demänovská dolina 198, 031 01 Demanovská Dolina, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází v Demänovské Dolině v Žilinském kraji, nedaleko Jasné. Ubytování YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Všechny apartmány mají balkon s výhledem na hory, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, dobře vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelnu se sprchou. YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází v Demänovské Dolině v Žilinském kraji, nedaleko Jasné. Nechybí ani lednice a rychlovarná konvice. Na letiště Poprad-Tatry je to 48 km. YOLO JASNA - Garage parking - yoloj stojí 3,7 km od Chopku a 4,4 km od Demänovské ledové jeskyně. V okolí se lze věnovat lyžování a na lyžích dojedete až ke dveřím. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Demanovska Dolina

Chalet SNOW

10

Chalet SNOW

Ubytování (Chata) Chalet SNOW. Chalet SNOW se nachází v Demänovské Dolině, 200 metrů od Jasné, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Ubytování Chalet SNOW se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Claudie de Luxe

10

Apartment Claudie de Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudie de Luxe. Located in Demanovska Dolina, 500 metres from Jasna, Apartment Claudie de Luxe provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, room service, and... Ubytování Apartment Claudie de Luxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita

10

Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita

Ubytování (Apartmán) Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita. Apartmán Rose 1100 mnm jedinečná lokalita se nachází v Demänovské dolině, jen 2,5 km od Chopku. Ubytování Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALFA

10

ALFA

Ubytování (Chata) ALFA. ALFA se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 1,4 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování ALFA se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bartek Ski Rental

9,9

Apartment Bartek Ski Rental

Ubytování (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmány Bartek Ski Rental se nachází v lyžařském areálu Jasná, je obklopený Tatranským národním parkem a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Bartek Ski Rental se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartment Jasna - Lucky

9,9

Apartment Jasna - Lucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasna - Lucky. Apartmán Jasná - Lucky se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od Jasné. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jasna - Lucky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jasna - Lucky má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Jasna - Lucky momentálně evidujeme 27 recenzí.

Maliarik – Apartmán Deluxe

9,9

Maliarik – Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Maliarik – Apartmán Deluxe. Tento apartmán se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 30 metrů od lyžařského vleku Jasná-Luková, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Maliarik – Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

MM LUCKY apartments

9,9

MM LUCKY apartments

Ubytování (Chata) MM LUCKY apartments. MM LUCKY apartments se nachází v Demänovské Dolině a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, přímý přístup na sjezdovku a gril. Ubytování MM LUCKY apartments se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

9,8

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

Ubytování (Apartmán) Apartment No.7 Lúčky - Jasná. Apartmán No.7 Lúčky - Jasná se nachází v domě z roku 2017 v Demänovské Dolině, 3,1 km od areálu Jasna. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment No.7 Lúčky - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment No.7 Lúčky - Jasná má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment No.7 Lúčky - Jasná momentálně evidujeme 9 recenzí.

ZORE JASNÁ Apartments

9,8

ZORE JASNÁ Apartments

Ubytování (Apartmány) ZORE JASNÁ Apartments. ZORE JASNÁ Apartments se nachází v Demänovské Dolině, 1,5 km od Jasné, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ZORE JASNÁ Apartments se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Severka - Jasná

9,8

Apartments Severka - Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartments Severka - Jasná. Apartments Severka - Jasná se nachází v Demänovské Dolině, 1,5 km od Jasné, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Severka - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Biela Put - Veverica

9,8

Apartmany Biela Put - Veverica

Ubytování (Apartmány) Apartmany Biela Put - Veverica. Apartmány Biela Put - Veverica se nachází v Demänovské dolině, v centru lyžařského areálu Jasná. Nabízí terasu, restauraci, bar a neplacené parkoviště. Ubytování Apartmany Biela Put - Veverica se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Biela Put - Veverica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmany Biela Put - Veverica momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Biela Put - White House #12

9,8

Apartment Biela Put - White House #12

Ubytování (Apartmán) Apartment Biela Put - White House #12. Penzion Biela Put - Bílý dům č. 12 se nachází v Demänovské dolině, pouhých 300 metrů od Jasné. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Apartment Biela Put - White House #12 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Biela Put - White House #12 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Biela Put - White House #12 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Lovely 1-bedroom vacation home with free parking

9,8

Lovely 1-bedroom vacation home with free parking

Ubytování (Apartmán) Lovely 1-bedroom vacation home with free parking. Lovely 1-bedroom holiday home with free parking se nachází v Demänovské Dolině, 2,2 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Lovely 1-bedroom vacation home with free parking se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Konifer

9,7

Apartman Konifer

Ubytování (Apartmán) Apartman Konifer. Apartman Konifer se nachází v Demänovské Dolině, 500 metrů od Jasné. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a službu concierge. Ubytování Apartman Konifer se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Indianne

9,7

Apartment Indianne

Ubytování (Apartmán) Apartment Indianne. Apartmán Indianne se nachází v Demänovské Dolině, 500 metrů od Jasné, 2,8 km od Chopku a 6 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment Indianne se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Iľanovka

9,7

Chata Iľanovka

Ubytování (Chata) Chata Iľanovka. Chata Iľanovka nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v Demänovské Dolině, 3,3 km od skiareálu Jasná, 5 km od Demänovské ledové jeskyně a 100 metrů od... Ubytování Chata Iľanovka se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Iľanovka má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Iľanovka momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chata 3 Domky 181

9,7

Chata 3 Domky 181

Ubytování (Prázdninový dům) Chata 3 Domky 181. Chata 3 Domky 181 se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 2,6 km od Jasné a nabízí ubytování s přímý vstupem na sjezdovku, společný salonek i bezplatné... Ubytování Chata 3 Domky 181 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata 3 Domky 181 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chata 3 Domky 181 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmánový dom Lúčky 188

9,7

Apartmánový dom Lúčky 188

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Lúčky 188. Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 se nacházejí v Demänovské Dolině, 3,1 km od lyžařského areálu Jasná, a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmánový dom Lúčky 188 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dom Lúčky 188 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmány a štúdiá Miroslav

9,7

Apartmány a štúdiá Miroslav

Ubytování (Apartmány) Apartmány a štúdiá Miroslav. Apartmány a štúdiá Miroslav se nachází v Demänovské dolině uprostřed lesa, jen 4,5 km od lyžařského střediska Jasná a 20 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apartmány a štúdiá Miroslav se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány a štúdiá Miroslav má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány a štúdiá Miroslav momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmany Chopok

9,7

Apartmany Chopok

Ubytování (Privát) Apartmany Chopok. Apartmány Chopok se nachází v obci Demänová uprostřed národního parku Nízké Tatry, 3 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Apartmany Chopok se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Chopok má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmany Chopok momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartman - Chalet Demänovka

9,7

Apartman - Chalet Demänovka

Ubytování (Apartmán) Apartman - Chalet Demänovka. Apartman - Chalet Demänovka se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 400 metrů od Jasné, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartman - Chalet Demänovka se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Mateo Jasná

9,7

Apartmán Mateo Jasná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mateo Jasná. Apartmán Mateo Jasná se nachází v Demänovské Dolině, jen 1 km od Jasné, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a možností lyžování přímo od budovy. Ubytování Apartmán Mateo Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

9,7

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

Ubytování (Apartmán) Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3. Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 se nachází v Demänovské Dolině, 1,1 km od lyžařského střediska Jasná a 7 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

9,7

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina. Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina se nachází 3,1 km od Jasné v Demänovské Dolině a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment House Kongen

9,7

Apartment House Kongen

Ubytování (Apartmány) Apartment House Kongen. Apartment House Kongen se nachází na sjezdovkách 1000 metrů nad mořem a je obklopen Nízkými Tatrami. Nabízí ubytování v Demänovské Dolině. Ubytování Apartment House Kongen se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment House Kongen má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartment House Kongen momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chalet Pølarka

9,7

Chalet Pølarka

Ubytování (Chata) Chalet Pølarka. Chalet Pølarka se nachází v Demänovské Dolině, 1,6 km od Jasné a 3,9 km od Chopku, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled na hory. Ubytování Chalet Pølarka se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Flores

9,6

Penzion Flores

Ubytování (Penzion) Penzion Flores. Penzion Flores se nachází v Demänovské dolině v národním parku Nízké Tatry, na klidném místě v blízkosti sjezdovek lyžařského střediska Jasná. Ubytování Penzion Flores se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Flores má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Flores momentálně evidujeme 393 recenzí.

Apartmány Skihouse Jasná

9,6

Apartmány Skihouse Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Skihouse Jasná. Apartmány Skihouse Jasná se nachází přímo v lyžařském areálu Jasná-Lúčky, pouhých 50 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a do 2,5 km od Demänovské... Ubytování Apartmány Skihouse Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Skihouse Jasná má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Skihouse Jasná momentálně evidujeme 40 recenzí.

Chalet 3 Domky 182

9,6

Chalet 3 Domky 182

Ubytování (Chata) Chalet 3 Domky 182. Chata 3 Domky 182 se nachází v Demänovské Dolině, 2,6 km od lyžařského střediska Jasná a 5 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Chalet 3 Domky 182 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet 3 Domky 182 má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalet 3 Domky 182 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chata Machnatô - Jasná

9,6

Chata Machnatô - Jasná

Ubytování (Chata) Chata Machnatô - Jasná. Chata Machnatô - Jasná se nachází v Demänovské dolině, 1 km od lyžařského areálu Jasná a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a terasou a... Ubytování Chata Machnatô - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Machnatô - Jasná má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Machnatô - Jasná momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmany Pacific

9,6

Apartmany Pacific

Ubytování (Apartmány) Apartmany Pacific. Ubytovací zařízení Apartmany Pacific se nachází v Demänovské dolině, 5 km od lyžařských oblastí Záhradky a Biela Púť. Ubytování Apartmany Pacific se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galeria Apartments - Jasná

9,6

Galeria Apartments - Jasná

Ubytování (Apartmány) Galeria Apartments - Jasná. Galeria Apartments - Jasná se nachází v Demänovské Dolině, 1,4 km od Jasné, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Galeria Apartments - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata BlueBerry

9,6

Chata BlueBerry

Ubytování (Chata) Chata BlueBerry. Chata BlueBerry se nachází v Demänovské Dolině, 1,6 km od Jasné a 3,9 km od Chopku, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled na hory. Ubytování Chata BlueBerry se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kamenie

9,6

Chata Kamenie

Ubytování (Chata) Chata Kamenie. Chata Kamenie se nachází v budově z roku 2016 v Demänovské Dolině, 1,7 km od Záhradky - Priehyba, 2,8 km od Biela Pút - Jasná a 3,5 km od Jasné. Ubytování Chata Kamenie se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Kamenie má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Kamenie momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Maliarik

9,6

Apartmany Maliarik

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Maliarik. Apartmány Maliarik se nacházejí v Demänovské Dolině a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování je přístupné na lyžích. Ubytování Apartmany Maliarik se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Maliarik má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmany Maliarik momentálně evidujeme 61 recenzí.

Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška

9,6

Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška

Ubytování (Apartmán) Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška. Chopok Juh Apartmán Tatiana se nachází v Demänovské Dolině, necelý 1 km od Chopku a 15 minut pěšky od sedačkové lanovky. Ubytování Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Chopok Juh Eva

9,6

Apartmán Chopok Juh Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Eva. Apartmán Chopok Juh Eva se nachází na jižní straně lyžařského areálu Jasná Chopok-Juh a v národním parku Nízké Tatry. Ubytování Apartmán Chopok Juh Eva se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Chopok Juh Eva má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Eva momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Veronika

9,6

Penzion Veronika

Ubytování (Penzion) Penzion Veronika. Penzion Veronika se nachází v Demänovské Dolině. Nabízí výhled na horu Chopok, přímý přístup na sjezdovku, saunu, vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Veronika se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Veronika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Veronika momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalety Horská Lúka Jasná

9,6

Chalety Horská Lúka Jasná

Ubytování (Apartmány) Chalety Horská Lúka Jasná. Chalety Horská Lúka Jasná se nachází v Demänovské dolině v Žilinském kraji, nedaleko Jasné. Ubytování Chalety Horská Lúka Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jasná Lúčky

9,5

Apartman Jasná Lúčky

Ubytování (Apartmán) Apartman Jasná Lúčky. Apartman Jasná Lúčky se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od areálu Jasna. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Jasná Lúčky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Jasná Lúčky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Jasná Lúčky momentálně evidujeme 6 recenzí.

Darmilus apartmány

9,5

Darmilus apartmány

Ubytování (Apartmány) Darmilus apartmány. Darmilus apartmány se nachází v Demänovské Dolině v Žilinském kraji, 1,6 km od Jasné. Ubytování Darmilus apartmány se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Jasná Apartmány Bor

9,5

Chalet Jasná Apartmány Bor

Ubytování (Aparthotel) Chalet Jasná Apartmány Bor. Chata Jasná Apartmány Bor se nachází v obci Demänovská dolina v Žilinském kraji, 200 metrů od skiareálu Jasná. Ubytování Chalet Jasná Apartmány Bor se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Jasná Apartmány Bor má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Chalet Jasná Apartmány Bor momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartmany Demänovka

9,5

Apartmany Demänovka

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Demänovka. Apartmány Demänovka se nachází 1,4 km od Jasné a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Apartmany Demänovka se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Jasná Collection - Apartments

9,5

Chalets Jasná Collection - Apartments

Ubytování (Rezort) Chalets Jasná Collection - Apartments. Chalets Jasná Collection - Apartments se nachází v Demänovské dolině, 700 metrů od skiareálu Jasna a nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje, přístup na... Ubytování Chalets Jasná Collection - Apartments se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalets Jasná Collection - Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Rezort Chalets Jasná Collection - Apartments momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ski Jasna Chalet

9,5

Ski Jasna Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Ski Jasna Chalet. Ski Jasna Chalet se nachází v Demänovské Dolině, v části nazvané Zahradky, a nabízí bezplatné parkování. Lyžařský areál Jasna je vzdálený do 10 metrů. Ubytování Ski Jasna Chalet se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski Jasna Chalet má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ski Jasna Chalet momentálně evidujeme 20 recenzí.

The Dragon's Lair Chalet

9,5

The Dragon's Lair Chalet

Ubytování (Horské chaty) The Dragon's Lair Chalet. Chata Dragon's Lair Chalet se nachází v Demänovské Dolině, 1 km od Demänovské ledové jeskyně a 6 km od Jasné. Ubytování The Dragon's Lair Chalet se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování The Dragon's Lair Chalet má celkové hodnocení 9,5. Pro Horské chaty The Dragon's Lair Chalet momentálně evidujeme 53 recenzí.

Ubytovanie Žember

9,5

Ubytovanie Žember

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie Žember. Ubytovanie Žember se nachází v Demänovské Dolině, 6 km od lyžařského areálu Jasná a 7 km od centra Liptovského Mikuláše. Ubytování Ubytovanie Žember se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Žember má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Ubytovanie Žember momentálně evidujeme 95 recenzí.

Galeria Apartments

9,5

Galeria Apartments

Ubytování (Apartmány) Galeria Apartments. Galeria Apartments se nachází v Demänovské Dolině, 1,3 km od Jasné, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Galeria Apartments se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet 53 Jasná

9,5

Chalet 53 Jasná

Ubytování (Apartmány) Chalet 53 Jasná. Chalet 53 Jasná se nachází v Demänovské Dolině, 500 metrů od Jasné a 2,8 km od Chopku. Nabízí výhled na hory, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet 53 Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Bajana

9,5

Chata Bajana

Ubytování (Chata) Chata Bajana. Chata Bajana se nachází v Demänovské dolině, přímo u sjezdovek lyžařského střediska Jasná, a nabízí ubytování s možností dojet na lyžích až ke vchodu,... Ubytování Chata Bajana se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Bajana má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata Bajana momentálně evidujeme 11 recenzí.