Hledat

Ubytování

Ubytování město Demanovska Dolina

Ve městě Demanovska Dolina (Slovensko) máme celkem 112 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Demanovska Dolina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Demanovska Dolina

Apartment Claudie de Luxe

10

Apartment Claudie de Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudie de Luxe. Located in Demanovska Dolina, 500 metres from Jasna, Apartment Claudie de Luxe provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, room service, and... Ubytování Apartment Claudie de Luxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bartek Ski Rental

9,9

Apartment Bartek Ski Rental

Ubytování (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmány Bartek Ski Rental se nachází v lyžařském areálu Jasná, je obklopený Tatranským národním parkem a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Bartek Ski Rental se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartment Jasna - Lucky

9,9

Apartment Jasna - Lucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasna - Lucky. Apartmán Jasná - Lucky se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od Jasné. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jasna - Lucky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jasna - Lucky má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Jasna - Lucky momentálně evidujeme 27 recenzí.

Maliarik – Apartmán Deluxe

9,9

Maliarik – Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Maliarik – Apartmán Deluxe. Tento apartmán se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 30 metrů od lyžařského vleku Jasná-Luková, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Maliarik – Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

9,8

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

Ubytování (Apartmán) Apartment No.7 Lúčky - Jasná. Apartmán No.7 Lúčky - Jasná se nachází v domě z roku 2017 v Demänovské Dolině, 3,1 km od areálu Jasna. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment No.7 Lúčky - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment No.7 Lúčky - Jasná má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment No.7 Lúčky - Jasná momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmany Biela Put - Veverica

9,8

Apartmany Biela Put - Veverica

Ubytování (Apartmány) Apartmany Biela Put - Veverica. Apartmány Biela Put - Veverica se nachází v Demänovské dolině, v centru lyžařského areálu Jasná. Nabízí terasu, restauraci, bar a neplacené parkoviště. Ubytování Apartmany Biela Put - Veverica se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Biela Put - Veverica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmany Biela Put - Veverica momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Biela Put - White House #12

9,8

Apartment Biela Put - White House #12

Ubytování (Apartmán) Apartment Biela Put - White House #12. Penzion Biela Put - Bílý dům č. 12 se nachází v Demänovské dolině, pouhých 300 metrů od Jasné. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Apartment Biela Put - White House #12 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Biela Put - White House #12 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Biela Put - White House #12 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chata Iľanovka

9,7

Chata Iľanovka

Ubytování (Chata) Chata Iľanovka. Chata Iľanovka nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v Demänovské Dolině, 3,3 km od skiareálu Jasná, 5 km od Demänovské ledové jeskyně a 100 metrů od... Ubytování Chata Iľanovka se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Iľanovka má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Iľanovka momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chata 3 Domky 181

9,7

Chata 3 Domky 181

Ubytování (Prázdninový dům) Chata 3 Domky 181. Chata 3 Domky 181 se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 2,6 km od Jasné a nabízí ubytování s přímý vstupem na sjezdovku, společný salonek i bezplatné... Ubytování Chata 3 Domky 181 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata 3 Domky 181 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chata 3 Domky 181 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmánový dom Lúčky 188

9,7

Apartmánový dom Lúčky 188

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Lúčky 188. Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 se nacházejí v Demänovské Dolině, 3,1 km od lyžařského areálu Jasná, a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmánový dom Lúčky 188 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dom Lúčky 188 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmány a štúdiá Miroslav

9,7

Apartmány a štúdiá Miroslav

Ubytování (Apartmány) Apartmány a štúdiá Miroslav. Apartmány a štúdiá Miroslav se nachází v Demänovské dolině uprostřed lesa, jen 4,5 km od lyžařského střediska Jasná a 20 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apartmány a štúdiá Miroslav se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány a štúdiá Miroslav má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány a štúdiá Miroslav momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmany Chopok

9,7

Apartmany Chopok

Ubytování (Privát) Apartmany Chopok. Apartmány Chopok se nachází v obci Demänová uprostřed národního parku Nízké Tatry, 3 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Apartmany Chopok se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Chopok má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmany Chopok momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán Mateo Jasná

9,7

Apartmán Mateo Jasná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mateo Jasná. Apartmán Mateo Jasná se nachází v Demänovské Dolině, jen 1 km od Jasné, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a možností lyžování přímo od budovy. Ubytování Apartmán Mateo Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

9,7

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

Ubytování (Apartmán) Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3. Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 se nachází v Demänovské Dolině, 1,1 km od lyžařského střediska Jasná a 7 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

9,7

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina. Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina se nachází 3,1 km od Jasné v Demänovské Dolině a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment House Kongen

9,7

Apartment House Kongen

Ubytování (Apartmány) Apartment House Kongen. Apartment House Kongen se nachází na sjezdovkách 1000 metrů nad mořem a je obklopen Nízkými Tatrami. Nabízí ubytování v Demänovské Dolině. Ubytování Apartment House Kongen se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment House Kongen má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartment House Kongen momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Flores

9,6

Penzion Flores

Ubytování (Penzion) Penzion Flores. Penzion Flores se nachází v Demänovské dolině v národním parku Nízké Tatry, na klidném místě v blízkosti sjezdovek lyžařského střediska Jasná. Ubytování Penzion Flores se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Flores má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Flores momentálně evidujeme 393 recenzí.

Apartmány Skihouse Jasná

9,6

Apartmány Skihouse Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Skihouse Jasná. Apartmány Skihouse Jasná se nachází přímo v lyžařském areálu Jasná-Lúčky, pouhých 50 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a do 2,5 km od Demänovské... Ubytování Apartmány Skihouse Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Skihouse Jasná má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Skihouse Jasná momentálně evidujeme 40 recenzí.

Chalet 3 Domky 182

9,6

Chalet 3 Domky 182

Ubytování (Chata) Chalet 3 Domky 182. Chata 3 Domky 182 se nachází v Demänovské Dolině, 2,6 km od lyžařského střediska Jasná a 5 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Chalet 3 Domky 182 se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet 3 Domky 182 má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalet 3 Domky 182 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chata Machnatô - Jasná

9,6

Chata Machnatô - Jasná

Ubytování (Chata) Chata Machnatô - Jasná. Chata Machnatô - Jasná se nachází v Demänovské dolině, 1 km od lyžařského areálu Jasná a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a terasou a... Ubytování Chata Machnatô - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Machnatô - Jasná má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Machnatô - Jasná momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmany Pacific

9,6

Apartmany Pacific

Ubytování (Apartmány) Apartmany Pacific. Ubytovací zařízení Apartmany Pacific se nachází v Demänovské dolině, 5 km od lyžařských oblastí Záhradky a Biela Púť. Ubytování Apartmany Pacific se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kamenie

9,6

Chata Kamenie

Ubytování (Chata) Chata Kamenie. Chata Kamenie se nachází v budově z roku 2016 v Demänovské Dolině, 1,7 km od Záhradky - Priehyba, 2,8 km od Biela Pút - Jasná a 3,5 km od Jasné. Ubytování Chata Kamenie se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Kamenie má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Kamenie momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Maliarik

9,6

Apartmany Maliarik

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Maliarik. Apartmány Maliarik se nacházejí v Demänovské Dolině a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování je přístupné na lyžích. Ubytování Apartmany Maliarik se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Maliarik má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmany Maliarik momentálně evidujeme 61 recenzí.

Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška

9,6

Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška

Ubytování (Apartmán) Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška. Chopok Juh Apartmán Tatiana se nachází v Demänovské Dolině, necelý 1 km od Chopku a 15 minut pěšky od sedačkové lanovky. Ubytování Chopok Juh Apartmán Tatiana, Trangoška se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Chopok Juh Eva

9,6

Apartmán Chopok Juh Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Eva. Apartmán Chopok Juh Eva se nachází na jižní straně lyžařského areálu Jasná Chopok-Juh a v národním parku Nízké Tatry. Ubytování Apartmán Chopok Juh Eva se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Chopok Juh Eva má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Eva momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Veronika

9,6

Penzion Veronika

Ubytování (Penzion) Penzion Veronika. Penzion Veronika se nachází v Demänovské Dolině. Nabízí výhled na horu Chopok, přímý přístup na sjezdovku, saunu, vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Veronika se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Veronika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Veronika momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartman Jasná Lúčky

9,5

Apartman Jasná Lúčky

Ubytování (Apartmán) Apartman Jasná Lúčky. Apartman Jasná Lúčky se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od areálu Jasna. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Jasná Lúčky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Jasná Lúčky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Jasná Lúčky momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalet Jasná Apartmány Bor

9,5

Chalet Jasná Apartmány Bor

Ubytování (Aparthotel) Chalet Jasná Apartmány Bor. Chata Jasná Apartmány Bor se nachází v obci Demänovská dolina v Žilinském kraji, 200 metrů od skiareálu Jasná. Ubytování Chalet Jasná Apartmány Bor se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Jasná Apartmány Bor má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Chalet Jasná Apartmány Bor momentálně evidujeme 104 recenzí.

Chalets Jasná Collection - Apartments

9,5

Chalets Jasná Collection - Apartments

Ubytování (Rezort) Chalets Jasná Collection - Apartments. Chalets Jasná Collection - Apartments se nachází v Demänovské dolině, 700 metrů od skiareálu Jasna a nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje, přístup na... Ubytování Chalets Jasná Collection - Apartments se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalets Jasná Collection - Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Rezort Chalets Jasná Collection - Apartments momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ski Jasna Chalet

9,5

Ski Jasna Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Ski Jasna Chalet. Ski Jasna Chalet se nachází v Demänovské Dolině, v části nazvané Zahradky, a nabízí bezplatné parkování. Lyžařský areál Jasna je vzdálený do 10 metrů. Ubytování Ski Jasna Chalet se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski Jasna Chalet má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ski Jasna Chalet momentálně evidujeme 20 recenzí.

The Dragon's Lair Chalet

9,5

The Dragon's Lair Chalet

Ubytování (Horské chaty) The Dragon's Lair Chalet. Chata Dragon's Lair Chalet se nachází v Demänovské Dolině, 1 km od Demänovské ledové jeskyně a 6 km od Jasné. Ubytování The Dragon's Lair Chalet se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování The Dragon's Lair Chalet má celkové hodnocení 9,5. Pro Horské chaty The Dragon's Lair Chalet momentálně evidujeme 53 recenzí.

Ubytovanie Žember

9,5

Ubytovanie Žember

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie Žember. Ubytovanie Žember se nachází v Demänovské Dolině, 6 km od lyžařského areálu Jasná a 7 km od centra Liptovského Mikuláše. Ubytování Ubytovanie Žember se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Žember má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Ubytovanie Žember momentálně evidujeme 95 recenzí.

Chata Bajana

9,5

Chata Bajana

Ubytování (Chata) Chata Bajana. Chata Bajana se nachází v Demänovské dolině, přímo u sjezdovek lyžařského střediska Jasná, a nabízí ubytování s možností dojet na lyžích až ke vchodu,... Ubytování Chata Bajana se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Bajana má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata Bajana momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Holiday Jasná

9,5

Chata Holiday Jasná

Ubytování (Apartmány) Chata Holiday Jasná. Chata Holiday Jasná stojí uprostřed Demänovské doliny, přímo v lyžařském areálu Jasná. Ubytování Chata Holiday Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Holiday Jasná má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Chata Holiday Jasná momentálně evidujeme 58 recenzí.

Vera Jasná

9,5

Vera Jasná

Ubytování (Apartmány) Vera Jasná. Vera Jasná se nachází se v Demänovské dolině a nabízí přímý přístup na sjezdovku a lyžárnu. Vysoké Tatry jsou 49 km daleko. Ubytování Vera Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vera Jasná má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Vera Jasná momentálně evidujeme 74 recenzí.

Jasna 96 II

9,5

Jasna 96 II

Ubytování (Apartmán) Jasna 96 II. Jasna 96 II se nachází v Demänovské Dolině, 2,8 km od Jasné, 5 km od Demänovské ledové jeskyně a 800 metrů od Lúčkz - Vyhliadka. Ubytování Jasna 96 II se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jasna 96 II má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Jasna 96 II momentálně evidujeme 34 recenzí.

3 Domky

9,4

3 Domky

Ubytování (Bed and breakfast) 3 Domky. 3 Domky se nachází v Demänovské Dolině, kousek od lanovky Lúčky - Vyhliadka. Nabízí výhled na hory, zahradu, bezplatné Wi-Fi a pokoje i apartmány. Ubytování 3 Domky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 3 Domky má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast 3 Domky momentálně evidujeme 66 recenzí.

Apartman Lúčky-Rea

9,4

Apartman Lúčky-Rea

Ubytování (Apartmán) Apartman Lúčky-Rea. Apartmán Lúčky-Rea se nachází v Demänovské Dolině, 300 metrů od lanovky Lúčky-Vyhliadka, 3,4 km od lyžařského areálu Jasná a 5 km od Demänovské ledové... Ubytování Apartman Lúčky-Rea se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lúčky-Rea má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Lúčky-Rea momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartments Kvasničník

9,4

Apartments Kvasničník

Ubytování (Apartmány) Apartments Kvasničník. Apartments Kvasničník se nachází v Demänovské Dolině a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, bar, zahradní gril a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Apartments Kvasničník se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Kvasničník má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartments Kvasničník momentálně evidujeme 102 recenzí.

Villa Aspen

9,4

Villa Aspen

Ubytování (Apartmány) Villa Aspen. Vila Aspen se nachází v Demänovské Dolině, 200 metrů od skiareálu Jasná a 8 km od Demänovské ledové jeskyně. Je přístupná na lyžích a nabízí terasu a gril. Ubytování Villa Aspen se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Aspen má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Villa Aspen momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány Limba

9,4

Apartmány Limba

Ubytování (Apartmány) Apartmány Limba. Apartmány Limba se nacházejí v Demänovské dolině, 6 km od lyžařského střediska Jasná. Ubytování Apartmány Limba se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Crystal Jasná

9,4

Apartmány Crystal Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Crystal Jasná. Apartmány Crystal Jasná se nachází na kraji Demänovské Doliny v srdci národního parku Nízké Tatry. Ubytování Apartmány Crystal Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Crystal Jasná má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Crystal Jasná momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartment Lúčky - Jasná

9,4

Apartment Lúčky - Jasná

Ubytování (Apartmán) Apartment Lúčky - Jasná. Apartmán Lúčky - Jasná se nachází v Demänovské Dolině, 2,9 km od střediska Jasná, a nabízí výhled na hory a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Lúčky - Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Lúčky - Jasná má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Lúčky - Jasná momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Tri Studničky

9,4

Apartmány Tri Studničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tri Studničky. Apartmány Tri Studničky se nacházejí v obci Demänovská dolina, 1,2 km od Demänovské ledové jeskyně a 9 km od lyžařského areálu Jasná, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartmány Tri Studničky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tri Studničky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Tri Studničky momentálně evidujeme 546 recenzí.

Skipension Jasná

9,4

Skipension Jasná

Ubytování (Aparthotel) Skipension Jasná. Skipension Jasná se nachází v Demänovské dolině, mezi Ledovou jeskyní, 5 km od jeskyně Svobody, 6 km od lyžařského střediska Jasná a necelých 10 minut... Ubytování Skipension Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Skipension Jasná má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Skipension Jasná momentálně evidujeme 184 recenzí.

Chalets Jasna de Luxe Centrum

9,3

Chalets Jasna de Luxe Centrum

Ubytování (Chata) Chalets Jasna de Luxe Centrum. Chaty Jasná de Luxe Centrum se nachází v Demänovské dolině v Žilinském kraji, 100 metrů od Jasné a 2,9 km od Chopoku. Ubytování Chalets Jasna de Luxe Centrum se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalets Jasna de Luxe Centrum má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chalets Jasna de Luxe Centrum momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chata Monika Demänovská Dolina Jasná

9,3

Chata Monika Demänovská Dolina Jasná

Ubytování (Chata) Chata Monika Demänovská Dolina Jasná. Chata Monika Demänovská Dolina Jasná se nachází v Demänovské Dolině, 6,2 km od lyžařského areálu Jasná - Lucky, 1,7 km od Demänovské ledové jeskyně a 8,7... Ubytování Chata Monika Demänovská Dolina Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Monika Demänovská Dolina Jasná má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Monika Demänovská Dolina Jasná momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmanovy Dom Vila Vista

9,3

Apartmanovy Dom Vila Vista

Ubytování (Apartmány) Apartmanovy Dom Vila Vista. Apartmánový dům Vila Vista se nachází v národním parku Nízké Tatry, na začátku Demänovské doliny. Ubytování Apartmanovy Dom Vila Vista se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanovy Dom Vila Vista má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmanovy Dom Vila Vista momentálně evidujeme 360 recenzí.

Studia Aurora

9,3

Studia Aurora

Ubytování (Apartmány) Studia Aurora. Studia Aurora najdete přímo na břehu řeky Demänovky v krásném údolí Demänovská dolina a můžete se těšit na moderní studia a zahradu s grilem. Ubytování Studia Aurora se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Jozef

9,3

Penzion Jozef

Ubytování (Penzion) Penzion Jozef. Penzion Jozef se nachází v Demänovské dolině, u říčky Demänovka a jen 5 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Penzion Jozef se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jozef má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Jozef momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartmány Tatry Jasná

9,3

Apartmány Tatry Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tatry Jasná. Apartmány Thermalski Jasna se nachází v obci Pavčina Lehota, na okraji Demänovské doliny na území Národního parku Nízké Tatry a nabízí ubytování s možností... Ubytování Apartmány Tatry Jasná se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tatry Jasná má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány Tatry Jasná momentálně evidujeme 52 recenzí.

Ubytování ve městě Demanovska Dolina

Město Demanovska Dolina se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 112 hotelů a ubytování ve městě Demanovska Dolina.