Hledat

Ubytování

Ubytování město Vavrišovo

Ve městě Vavrišovo (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vavrišovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vavrišovo

Vidiecky Dom

9,6

Vidiecky Dom

Ubytování (Venkovský dům) Vidiecky Dom. Vidiecky Dom se nachází ve městě Vavrišovo, 29 km od obce Białka Tatrzanska a 44 km od Zakopane. Ubytování Vidiecky Dom se nachází ve městě Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vidiecky Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Vidiecky Dom momentálně evidujeme 13 recenzí.

Motel HÔRKY

9,4

Motel HÔRKY

Ubytování (Motel) Motel HÔRKY. Motel HÔRKY se nachází v obci Vavrišovo a nabízí zahradu, terasu, restauraci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Motel HÔRKY se nachází ve městě Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel HÔRKY má celkové hodnocení 9,4. Pro Motel Motel HÔRKY momentálně evidujeme 25 recenzí.

Tatry TOP Dom

Tatry TOP Dom

Ubytování (Prázdninový dům) Tatry TOP Dom. Boasting accommodation with a balcony, Tatry TOP Dom is located in Vavrišovo. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Tatry TOP Dom se nachází ve městě Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vavrišovo

Město Vavrišovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Vavrišovo.