Hledat

Ubytování

Ubytování město Bodice

Ve městě Bodice (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bodice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bodice

Rekreačný domček Villiam

9,7

Rekreačný domček Villiam

Ubytování (Penzion) Rekreačný domček Villiam. Vidiecky domček Viliam se nachází v Bodicích, 5 km od centra města Liptovský Mikuláš a 10 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Rekreačný domček Villiam se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Bodice 127

9,6

Privát Bodice 127

Ubytování (Apartmán) Privát Bodice 127. Privát Bodice 127 se nachází v Bodicích v Žilinském kraji. Tento apartmán nabízí zahradu a terasu. Ubytování Privát Bodice 127 se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Bodice 127 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Privát Bodice 127 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Privat FoRest

9,5

Privat FoRest

Ubytování (Penzion) Privat FoRest. Penzion Privat FoRest se nachází v Bodicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Pokoje mají koupelnu. Ubytování Privat FoRest se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat FoRest má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privat FoRest momentálně evidujeme 22 recenzí.

Privát Bodice 127

9,3

Privát Bodice 127

Ubytování (Apartmán) Privát Bodice 127. Privát Bodice 127 se nachází v Bodicích a nabízí sdílený obývací prostor, bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Privát Bodice 127 se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Bodice 127 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Privát Bodice 127 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Zbojnícka drevenica 2

9

Zbojnícka drevenica 2

Ubytování (Chata) Zbojnícka drevenica 2. Zbojnícka drevenica 2 se nachází v Liptovském Mikuláši - Demänové a nabízí zahradu, dětské hřiště a terasu. Do městečka Zakopane je to 38 km. Ubytování Zbojnícka drevenica 2 se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Nonstop

8,9

Apartmány Nonstop

Ubytování (Penzion) Apartmány Nonstop. Apartmány Nonstop se nacházejí v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartmány Nonstop se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nonstop má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány Nonstop momentálně evidujeme 17 recenzí.

Villa Totina

8,8

Villa Totina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Totina. Villa Totina se nachází v obci Liptovském Mikuláši - městské části Demänová. Ubytování Villa Totina se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Lukaš

7,6

Privat Lukaš

Ubytování (Privát) Privat Lukaš. Privat Lukaš se nachází v Liptovském Mikuláši - Demänové. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a řeku. Ubytování Privat Lukaš se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj).

Zbojnícka drevenica

Zbojnícka drevenica

Ubytování (Chata) Zbojnícka drevenica. Zbojnícka Drevenica se nachází v Liptovském Mikuláši uprostřed národního parku Nízké Tatry. Ubytování Zbojnícka drevenica se nachází ve městě Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Zbojnícka drevenica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bodice

Město Bodice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Bodice.