Hledat

Ubytování

Ubytování město ľubeľa

Ve městě ľubeľa (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě ľubeľa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě ľubeľa

Apartmány Danka

9,8

Apartmány Danka

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány Danka. Apartmány Danka se nachází v obci Ľubeľa a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Danka se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Danka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Apartmány Danka momentálně evidujeme 8 recenzí.

Privat Luna

9,6

Privat Luna

Ubytování (Apartmán) Privat Luna. Privat Luna se nachází v oblasti Liptov. V okolí se můžete věnovat lyžování, pěší turistice a cyklistice. Ubytování Privat Luna se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Luna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Privat Luna momentálně evidujeme 63 recenzí.

Chalupa Ninka

9

Chalupa Ninka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Ninka. Privat Ninka je obklopený horami a loukami. Nachází se ve městě Ľubela, 15 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Chalupa Ninka se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Ninka má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Chalupa Ninka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa u Urbanov

9

Chalupa u Urbanov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Urbanov. Chalupa u Urbanů se nachází v malebné vesnici Ľubeľa v okrese Liptovský Mikuláš. Ubytování Chalupa u Urbanov se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa u Urbanov má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Chalupa u Urbanov momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hostinec Banik

6,6

Hostinec Banik

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec Banik. Hostinec Banik se nachází v obci Ľubeľa a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, lyžárnu, výhled na hory, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hostinec Banik se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Banik má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion – hostinec Hostinec Banik momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata pod Boniakom

Chata pod Boniakom

Ubytování (Chata) Chata pod Boniakom. Chata pod Boniakom se nachází v obci Ľubeľa mezi městy Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Ubytování Chata pod Boniakom se nachází ve městě ľubeľa (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata pod Boniakom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě ľubeľa

Město ľubeľa se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě ľubeľa.