Hledat

Ubytování

Ubytování město Oravice

Ve městě Oravice (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oravice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oravice

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

8,6

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

Ubytování (Rezort) MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE. MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE se nachází v obci Oravice a hostům nabízí restauraci, bar, terasu, venkovní bazén, prodej skipasů, lyžárnu, turistické... Ubytování MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE se nachází ve městě Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Janka

7,6

Chata Janka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Janka. Tato chata s možností vlastního stravování se nachází na poklidném místě, 850 metrů od termálního parku a skiareálu Oravice, a nabízí jednoduše zařízené... Ubytování Chata Janka se nachází ve městě Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Janka má celkové hodnocení 7,6. Pro Prázdninový dům Chata Janka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice

Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice. Located in Oravice, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice se nachází ve městě Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Motylik

Chata Motylik

Ubytování (Chata) Chata Motylik. Chata Motylik is situated in Oravice and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Chata Motylik se nachází ve městě Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oravice

Město Oravice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oravice.