Hledat

Ubytování

Ubytování město Pavčina Lehota

Ve městě Pavčina Lehota (Slovensko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pavčina Lehota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pavčina Lehota

Apartment Nela

9,7

Apartment Nela

Ubytování (Apartmán) Apartment Nela. Apartmán Nela se nachází v Pavčině Lehotě. K dispozici je balkon a terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Nela se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Nela má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Nela momentálně evidujeme 68 recenzí.

Vidiecky apartmán Kubo

9,7

Vidiecky apartmán Kubo

Ubytování (Apartmán) Vidiecky apartmán Kubo. Vidiecky apartmán Kubo se nachází v centru města Pavčina Lehota a nabízí apartmán s terasou a vstupem na velkou zahradu s ovcemi, králíky a grilem. Ubytování Vidiecky apartmán Kubo se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vidiecky apartmán Kubo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vidiecky apartmán Kubo momentálně evidujeme 50 recenzí.

Guest House Privat Pod Lesom

9,6

Guest House Privat Pod Lesom

Ubytování (Apartmány) Guest House Privat Pod Lesom. Privát Pod Lesom se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Guest House Privat Pod Lesom se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Privat Pod Lesom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Guest House Privat Pod Lesom momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Podkovička

9,6

Apartmány Podkovička

Ubytování (Apartmán) Apartmány Podkovička. Apartmány Podkovička se nachází na okraji obce Pavčina Lehota v údolí Demänovská Dolina, v bezprostřední blízkosti lesa a nabízí apartmány s balkonem. Ubytování Apartmány Podkovička se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Podkovička má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Podkovička momentálně evidujeme 56 recenzí.

Penzion Sina

9,6

Penzion Sina

Ubytování (Penzion) Penzion Sina. Penzión Siná se nachází v obci Pavčina Lehota uprostřed lyžařského areálu Žiarce a nabízí pokoje a apartmány, společný obývací pokoj s krbem a kuchyní,... Ubytování Penzion Sina se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sina má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Sina momentálně evidujeme 100 recenzí.

Agami

9,6

Agami

Ubytování (Prázdninový dům) Agami. Situated in Pavčina Lehota, Agami offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has mountain views. Ubytování Agami se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agami má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Agami momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Turista

9,5

Apartmán Turista

Ubytování (Apartmán) Apartmán Turista. Apartmán Turista se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Turista se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Turista má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Turista momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmany Danka

9,1

Apartmany Danka

Ubytování (Apartmány) Apartmany Danka. Apartmány Danka leží v Národním parku Nízké Tatry, 1 km od lyžařského střediska Žiarce - Pavčina Lehota, 7 km od lyžařského střediska Jasná a 10 minut... Ubytování Apartmany Danka se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Danka má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmany Danka momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartmany Centrum

9

Apartmany Centrum

Ubytování (Apartmány) Apartmany Centrum. Apartman Centrum se nachází 6 km od Liptovského Mikuláše a nabízí terasu s grilem i zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartmany Centrum se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Centrum má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Centrum momentálně evidujeme 235 recenzí.

Privat Severka

9

Privat Severka

Ubytování (Penzion) Privat Severka. Privát Severka se nachází ve vesnici Pavčina Lehota v Demänovské dolině, 500 metrů od lyžařského areálu Žiarce. Ubytování Privat Severka se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Severka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Privat Severka momentálně evidujeme 163 recenzí.

ABC Apartmány

8,8

ABC Apartmány

Ubytování (Apartmány) ABC Apartmány. ABC Apartmány se nacházejí v obci Pavčina Lehota. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování ABC Apartmány se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ABC Apartmány má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány ABC Apartmány momentálně evidujeme 36 recenzí.

Tatry Panorama

Tatry Panorama

Ubytování (Privát) Tatry Panorama. Situated in Pavčina Lehota, Ubytovanie v súkromí Tatry Panorama offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Tatry Panorama se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pavčina Lehota

Město Pavčina Lehota se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Pavčina Lehota.