Hledat

Ubytování

Dovolenkový dom - Kompas Apartmán

Pavčina Lehota 30, 031 01 Pavčina Lehota, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Dovolenkový dom - Kompas. Dovolenkový dom - Kompas se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 49 km od Vysokých Tater. Ubytování Dovolenkový dom - Kompas se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Dovolenkový dom - Kompas

K dispozici je také terasa. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Dovolenkový dom - Kompas se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. V ubytování Dovolenkový dom - Kompas máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Poprad-Tatry je to 50 km. 49 km od Vysokých Tater. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 41 km od Zakopaného a 38 km od Štrbského Plesa. Na místě je k dispozici dětské hřiště a v blízkém okolí se můžete věnovat lyžování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Pavčina Lehota

Apartment Nela

9,7

Apartment Nela

Ubytování (Apartmán) Apartment Nela. Apartmán Nela se nachází v Pavčině Lehotě. K dispozici je balkon a terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Nela se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Nela má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Nela momentálně evidujeme 68 recenzí.

Vidiecky apartmán Kubo

9,7

Vidiecky apartmán Kubo

Ubytování (Apartmán) Vidiecky apartmán Kubo. Vidiecky apartmán Kubo se nachází v centru města Pavčina Lehota a nabízí apartmán s terasou a vstupem na velkou zahradu s ovcemi, králíky a grilem. Ubytování Vidiecky apartmán Kubo se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vidiecky apartmán Kubo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vidiecky apartmán Kubo momentálně evidujeme 50 recenzí.

Guest House Privat Pod Lesom

9,6

Guest House Privat Pod Lesom

Ubytování (Apartmány) Guest House Privat Pod Lesom. Privát Pod Lesom se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Guest House Privat Pod Lesom se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Guest House Privat Pod Lesom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Guest House Privat Pod Lesom momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Sina

9,6

Penzion Sina

Ubytování (Penzion) Penzion Sina. Penzión Siná se nachází v obci Pavčina Lehota uprostřed lyžařského areálu Žiarce a nabízí pokoje a apartmány, společný obývací pokoj s krbem a kuchyní,... Ubytování Penzion Sina se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sina má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Sina momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmány Podkovička

9,6

Apartmány Podkovička

Ubytování (Apartmán) Apartmány Podkovička. Apartmány Podkovička se nachází na okraji obce Pavčina Lehota v údolí Demänovská Dolina, v bezprostřední blízkosti lesa a nabízí apartmány s balkonem. Ubytování Apartmány Podkovička se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Podkovička má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Podkovička momentálně evidujeme 56 recenzí.

Agami

9,6

Agami

Ubytování (Prázdninový dům) Agami. Situated in Pavčina Lehota, Agami offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has mountain views. Ubytování Agami se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Agami má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Agami momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Turista

9,5

Apartmán Turista

Ubytování (Apartmán) Apartmán Turista. Apartmán Turista se nachází v obci Pavčina Lehota a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Turista se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Turista má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Turista momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmany Danka

9,1

Apartmany Danka

Ubytování (Apartmány) Apartmany Danka. Apartmány Danka leží v Národním parku Nízké Tatry, 1 km od lyžařského střediska Žiarce - Pavčina Lehota, 7 km od lyžařského střediska Jasná a 10 minut... Ubytování Apartmany Danka se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmany Danka má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmany Danka momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartmany Centrum

9

Apartmany Centrum

Ubytování (Apartmány) Apartmany Centrum. Apartman Centrum se nachází 6 km od Liptovského Mikuláše a nabízí terasu s grilem i zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartmany Centrum se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmany Centrum má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Centrum momentálně evidujeme 235 recenzí.

Privat Severka

9

Privat Severka

Ubytování (Penzion) Privat Severka. Privát Severka se nachází ve vesnici Pavčina Lehota v Demänovské dolině, 500 metrů od lyžařského areálu Žiarce. Ubytování Privat Severka se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Severka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Privat Severka momentálně evidujeme 163 recenzí.

ABC Apartmány

8,8

ABC Apartmány

Ubytování (Apartmány) ABC Apartmány. ABC Apartmány se nacházejí v obci Pavčina Lehota. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování ABC Apartmány se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování ABC Apartmány má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány ABC Apartmány momentálně evidujeme 36 recenzí.

Tatry Panorama

Tatry Panorama

Ubytování (Privát) Tatry Panorama. Situated in Pavčina Lehota, Ubytovanie v súkromí Tatry Panorama offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Tatry Panorama se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).