Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Porúbka

Ve městě Liptovská Porúbka (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Porúbka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Porúbka

Privat Villa Maria

8,9

Privat Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Privat Villa Maria. Privat Villa Maria v Liptovské Porúbce nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradním grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat Villa Maria se nachází ve městě Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Villa Maria má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Privat Villa Maria momentálně evidujeme 53 recenzí.

Zrub Liptovec

Zrub Liptovec

Ubytování (Chata) Zrub Liptovec. Featuring a spa bath, Zrub Liptovec is located in Liptovská Porúbka. Ubytování Zrub Liptovec se nachází ve městě Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Liptove

Chata na Liptove

Ubytování (Chata) Chata na Liptove. Chata Na Liptové se nachází v Liptovské Porúbce v Žilinském kraji, 45 km od Popradu. Nabízí balkon, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata na Liptove se nachází ve městě Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovská Porúbka

Město Liptovská Porúbka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Porúbka.