Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovský Mikuláš Demänová

Ve městě Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovský Mikuláš Demänová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovský Mikuláš Demänová

Panoráma Jasná

9,5

Panoráma Jasná

Ubytování (Apartmány) Panoráma Jasná. Panoráma Jasná se nachází v obci Demänová, pouhé 4 km od lyžařského střediska Žiarce v Pavčině Lehotě, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Panoráma Jasná se nachází ve městě Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panoráma Jasná má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Panoráma Jasná momentálně evidujeme 70 recenzí.

Demänova 238

9,5

Demänova 238

Ubytování (Apartmány) Demänova 238. Demänová 238 nabízí apartmány s možností vlastního stravování v Demänové, 10 minut jízdy autem od sjezdovek i od areálu aquaparku Tatralandia. Ubytování Demänova 238 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Demänova 238 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Demänova 238 momentálně evidujeme 157 recenzí.

Demänová Rezort

9,4

Demänová Rezort

Ubytování (Rezort) Demänová Rezort. Demänová Rezort leží 9 km od Liptovské Mary, 19 km od Bane - Jakubovany a 8 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí lyžárnu, terasu a restauraci. Ubytování Demänová Rezort se nachází ve městě (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Chopok

9,3

Holiday home Chopok

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Chopok. Chata Chopok se nachází v areálu Penziónu Dubo, ve vesnici Demänová v národním parku Nízké Tatry a 3 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Holiday home Chopok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday home Chopok má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday home Chopok momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Zuzka

Chata Zuzka

Ubytování (Penzion) Chata Zuzka. Chata Zuzka se nachází v Demänové, 5 km od bobové dráhy a 10 km od lyžařského areálu Jasná, a nabízí venkovní bazén, gril, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Chata Zuzka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Penzion Chata Zuzka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Liptovský Mikuláš Demänová

Město Liptovský Mikuláš Demänová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Liptovský Mikuláš Demänová.