Hledat

Ubytování

Ubytování město Malužiná

Ve městě Malužiná (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malužiná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malužiná

Penzión Malužiná

9,3

Penzión Malužiná

Ubytování (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná se nachází v obci Malužiná. Apartmán má sluneční terasu. K dispozici je zázemí pro grilování, zahrada a sdílený lounge. Ubytování Penzión Malužiná se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Malužiná má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Penzión Malužiná momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzión RADOVICA

7,9

Penzión RADOVICA

Ubytování (Penzion) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA se nachází v obci Malužiná. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený obývací prostor, restauraci, výhled na hory, terasu a Wi-Fi... Ubytování Penzión RADOVICA se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión RADOVICA má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión RADOVICA momentálně evidujeme 37 recenzí.

Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms. Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Malužiná and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chata Barborka

chata Barborka

Ubytování (Vila) chata Barborka. Chata Barborka is set in Malužiná. Liptovský Mikuláš is 27 km from the villa, while Štrbské Pleso is 46 km away. Ubytování chata Barborka se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná in the Žilinský kraj region, Holiday Home Low Tatras Maluzina features a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Home Low Tatras Maluzina se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Holiday Home Low Tatras Maluzina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Malužiná

Město Malužiná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Malužiná.