Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovské Revúce

Ve městě Liptovské Revúce (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovské Revúce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytování (Chata) Wellness privát Štyri Lipy. Štyri Lipy se nachází v Liptovských Revúcích a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Wellness privát Štyri Lipy se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness privát Štyri Lipy má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Wellness privát Štyri Lipy momentálně evidujeme 124 recenzí.

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytování (Penzion) Penzion Soltis. Penzion Soltis se nachází v obci Liptovské Revúce, 800 metrů od Liptovských Revúce. Ubytování Penzion Soltis se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Soltis má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Soltis momentálně evidujeme 113 recenzí.

Wili Hunter

9,5

Wili Hunter

Ubytování (Prázdninové domy) Wili Hunter. Wili Hunter se nachází v národním parku Velká Fatra, zhruba 1 km od lyžařského areálu Park Snow v Liptovské Revúce. Ubytování Wili Hunter se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wili Hunter má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Wili Hunter momentálně evidujeme 31 recenzí.

chata u števkov

9,2

chata u števkov

Ubytování (Apartmán) chata u števkov. Chata u števkov se nachází v obci Liptovské Revúce a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a sdíleným obývacím prostorem. Ubytování chata u števkov se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček u Milana

9,2

Domček u Milana

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Milana. Domček u Milana se nachází v Liptovských Revúcích, 18 km od lyžařského areálu Donovaly. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domček u Milana se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček u Milana má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Domček u Milana momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Liptovské Revúce 84

9

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytování (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách. Ubytování Chalupa Liptovské Revúce 84 se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Liptovské Revúce 84 má celkové hodnocení 9. Pro Vily Chalupa Liptovské Revúce 84 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Horec

8,5

Chata Horec

Ubytování (Penzion) Chata Horec. Chata Horec se nachází v Liptovských Revúcích, 20 km od lyžařských areálů Donovaly-Liptovské Revúce a Park Snow Donovaly, a nabízí restauraci, ve které se... Ubytování Chata Horec se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Horec má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Horec momentálně evidujeme 75 recenzí.

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

8,4

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

Ubytování (Penzion) Čierny kameň - penzión a reštaurácia. Čierny kameň - penzión a restaurácia se nachází v obci Liptovské Revúce, 200 metrů od skiareálu Liptovské Revúce, a nabízí bezplatnou službu půjčení... Ubytování Čierny kameň - penzión a reštaurácia se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Čierny kameň - penzión a reštaurácia má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Čierny kameň - penzión a reštaurácia momentálně evidujeme 112 recenzí.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Jakuba. Located in Liptovské Revúce in the Žilinský kraj region, Chalupa u Jakuba has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa u Jakuba se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Lazov

Chata u Lazov

Ubytování (Chata) Chata u Lazov. Located in Liptovské Revúce, 42 km from Bukovina, Chata u Lazov provides a garden and free WiFi. Ubytování Chata u Lazov se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chata u Lazov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Praženica. Chalupa Praženica is set in Liptovské Revúce and offers a restaurant. Ubytování Chalupa Praženica se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pohoda. Situated in Liptovské Revúce in the Žilinský kraj region, Chata Pohoda features a garden. The accommodation is 25 km from Martin. Ubytování Chata Pohoda se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Pohoda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Drevenica DENISA

Drevenica DENISA

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica DENISA. Boasting free bikes, a garden, and a shared lounge, Drevenica DENISA offers accommodation in Liptovské Revúce with free WiFi and garden views. Ubytování Drevenica DENISA se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Drevenica DENISA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Liptovské Revúce

Město Liptovské Revúce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Liptovské Revúce.