Hledat

Ubytování

Rekreačný dom za Potokom Prázdninový dům

034 74 Liptovské Revúce 109, 034 74 Stredná Revúca, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom za Potokom. Rekreačný dom za Potokom se nachází v obci Strednia Revúca v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 47 km od Bojnic. Ubytování Rekreačný dom za Potokom se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Rekreačný dom za Potokom

Prázdninový dům stojí 20 km od Banské Bystrice a 47 km od Žiliny. Rekreačný dom za Potokom se nachází v obci Strednia Revúca v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na letiště Poprad-Tatry je to 78 km. 47 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytování (Chata) Wellness privát Štyri Lipy. Štyri Lipy se nachází v Liptovských Revúcích a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Wellness privát Štyri Lipy se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Wellness privát Štyri Lipy má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Wellness privát Štyri Lipy momentálně evidujeme 124 recenzí.

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytování (Penzion) Penzion Soltis. Penzion Soltis se nachází v obci Liptovské Revúce, 800 metrů od Liptovských Revúce. Ubytování Penzion Soltis se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Soltis má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Soltis momentálně evidujeme 113 recenzí.

Wili Hunter

9,5

Wili Hunter

Ubytování (Prázdninové domy) Wili Hunter. Wili Hunter se nachází v národním parku Velká Fatra, zhruba 1 km od lyžařského areálu Park Snow v Liptovské Revúce. Ubytování Wili Hunter se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Wili Hunter má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Wili Hunter momentálně evidujeme 31 recenzí.

chata u števkov

9,2

chata u števkov

Ubytování (Apartmán) chata u števkov. Chata u števkov se nachází v obci Liptovské Revúce a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a sdíleným obývacím prostorem. Ubytování chata u števkov se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček u Milana

9,2

Domček u Milana

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Milana. Domček u Milana se nachází v Liptovských Revúcích, 18 km od lyžařského areálu Donovaly. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domček u Milana se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Domček u Milana má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Domček u Milana momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Liptovské Revúce 84

9

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytování (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách. Ubytování Chalupa Liptovské Revúce 84 se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Liptovské Revúce 84 má celkové hodnocení 9. Pro Vily Chalupa Liptovské Revúce 84 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Horec

8,5

Chata Horec

Ubytování (Penzion) Chata Horec. Chata Horec se nachází v Liptovských Revúcích, 20 km od lyžařských areálů Donovaly-Liptovské Revúce a Park Snow Donovaly, a nabízí restauraci, ve které se... Ubytování Chata Horec se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Horec má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Horec momentálně evidujeme 75 recenzí.

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

8,4

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

Ubytování (Penzion) Čierny kameň - penzión a reštaurácia. Čierny kameň - penzión a restaurácia se nachází v obci Liptovské Revúce, 200 metrů od skiareálu Liptovské Revúce, a nabízí bezplatnou službu půjčení... Ubytování Čierny kameň - penzión a reštaurácia se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Čierny kameň - penzión a reštaurácia má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Čierny kameň - penzión a reštaurácia momentálně evidujeme 112 recenzí.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Jakuba. Located in Liptovské Revúce in the Žilinský kraj region, Chalupa u Jakuba has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa u Jakuba se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Praženica. Chalupa Praženica is set in Liptovské Revúce and offers a restaurant. Ubytování Chalupa Praženica se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pohoda. Situated in Liptovské Revúce in the Žilinský kraj region, Chata Pohoda features a garden. The accommodation is 25 km from Martin. Ubytování Chata Pohoda se nachází ve městě Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Pohoda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.