Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivachnová

Ve městě Ivachnová (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ivachnová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivachnová

Apartment Na Liptove

9,7

Apartment Na Liptove

Ubytování (Apartmány) Apartment Na Liptove. Apartmán Na Liptove nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Na Liptove se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Na Liptove má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartment Na Liptove momentálně evidujeme 107 recenzí.

Garden 35

9,5

Garden 35

Ubytování (Privát) Garden 35. Garden 35 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku v obci Ivachnová. Ubytování Garden 35 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garden 35 má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Garden 35 momentálně evidujeme 67 recenzí.

Ivachnová

Ivachnová

Ubytování (Penzion) Ivachnová. Penzion Ivachnová se nachází v Ivachnové a nabízí společný lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a pokoje se satelitní TV s... Ubytování Ivachnová se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Slovakia Ivachnova 49. Situated in Ivachnová, Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Holiday 93

Apartmán Holiday 93

Ubytování (Apartmán) Apartmán Holiday 93. Apartmán Holiday 93 se nachází v Ivachnové, 3,1 km od termálního parku Bešeňová, 3,5 km od aquaparku Bešeňová a 11 km od archeologického parku Havránok. Ubytování Apartmán Holiday 93 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Holiday 93 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

River Side Holiday Home near Besenova

River Side Holiday Home near Besenova

Ubytování (Rezort) River Side Holiday Home near Besenova. River Side Holiday Home near Bešeňová se nachází v obci Ivachnová. Ubytování River Side Holiday Home near Besenova se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Rezort River Side Holiday Home near Besenova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Ivachnová

Město Ivachnová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ivachnová.