Hledat

Ubytování

Rodinný Dom v Ivachnova Penzion

ivachnova, 034 83 Ivachnová, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Rodinný Dom v Ivachnova. Rodinný Dom v Ivachnova nabízí ubytování v Ivachnové. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rodinný Dom v Ivachnova se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Rodinný Dom v Ivachnova

Rodinný Dom v Ivachnova nabízí ubytování v Ivachnové. Na letiště Poprad-Tatry je to 60 km. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, sdílenou koupelnu, ložní prádlo, ručníky a balkon s výhledem na hory. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Všechny pokoje mají šatní skříň a rychlovarnou konvici. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Rodinný Dom v Ivachnova stojí 45 km od Zakopaného a 48 km od Štrbského Plesa.

Jiná ubytování ve městě Ivachnová

Garden 35

9,5

Garden 35

Ubytování (Privát) Garden 35. Garden 35 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku v obci Ivachnová. Ubytování Garden 35 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Garden 35 má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Garden 35 momentálně evidujeme 67 recenzí.

Ivachnová

Ivachnová

Ubytování (Penzion) Ivachnová. Penzion Ivachnová se nachází v Ivachnové a nabízí společný lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a pokoje se satelitní TV s... Ubytování Ivachnová se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Slovakia Ivachnova 49. Situated in Ivachnová, Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Holiday 93

Apartmán Holiday 93

Ubytování (Apartmán) Apartmán Holiday 93. Apartmán Holiday 93 se nachází v Ivachnové, 3,1 km od termálního parku Bešeňová, 3,5 km od aquaparku Bešeňová a 11 km od archeologického parku Havránok. Ubytování Apartmán Holiday 93 se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Apartmán Holiday 93 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

River Side Holiday Home near Besenova

River Side Holiday Home near Besenova

Ubytování (Rezort) River Side Holiday Home near Besenova. River Side Holiday Home near Bešeňová se nachází v obci Ivachnová. Ubytování River Side Holiday Home near Besenova se nachází ve městě Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Rezort River Side Holiday Home near Besenova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.