Hledat

Ubytování

Ubytování město Kysucké Nové Mesto

Ve městě Kysucké Nové Mesto (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kysucké Nové Mesto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kysucké Nové Mesto

Sunny and quiet apartment close to the city center

9,2

Sunny and quiet apartment close to the city center

Ubytování (Apartmán) Sunny and quiet apartment close to the city center. Located in Bratislava, 3.5 km from Michalska Tower and 5 km from Bratislava Castle, Sunny and quiet apartment close to the city center provides... Ubytování Sunny and quiet apartment close to the city center se nachází ve městě (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kriváň

8,9

Hotel Kriváň

Ubytování (Hotel) Hotel Kriváň. Hotel Kriváň se nachází v centru Kysuckého Nového Mesta v historické budově ze 17. století. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kriváň se nachází ve městě Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kriváň má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Kriváň momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzión Elizabetha

8,7

Penzión Elizabetha

Ubytování (Penzion) Penzión Elizabetha. Penzión Elizabetha se nachází v Kysuckém Novém Městě a má terasu. Ubytování Penzión Elizabetha se nachází ve městě Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Elizabetha má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Elizabetha momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytování ve městě Kysucké Nové Mesto

Město Kysucké Nové Mesto se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kysucké Nové Mesto.