Hledat

Ubytování

Ubytování město Sučany

Ve městě Sučany (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sučany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sučany

Apartmán Hrabiny

9

Apartmán Hrabiny

Ubytování (Apartmány) Apartmán Hrabiny. Toto ubytování se nachází v Sučanech, 4 km od Martina, a nabízí prostorný balkon, zahradu se zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmán Hrabiny se nachází ve městě Sučany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hrabiny má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmán Hrabiny momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartment Sučany

8,9

Apartment Sučany

Ubytování (Apartmán) Apartment Sučany. Apartment Sučany se nachází v Sučanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyně s jídelním koutem a koupelna. Ubytování Apartment Sučany se nachází ve městě Sučany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Sučany má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartment Sučany momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartman YVET

8,9

Apartman YVET

Ubytování (Apartmány) Apartman YVET. Apartman Yvet se nachází v obci Sučany, 10 km od lyžařského areálu Martinske Hole, je obklopený pohořím Malá Fatra a nabízí kompletně vybavenou kuchyň,... Ubytování Apartman YVET se nachází ve městě Sučany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman YVET má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Apartman YVET momentálně evidujeme 56 recenzí.

Sučany pod kriváňom

Sučany pod kriváňom

Ubytování (Venkovský dům) Sučany pod kriváňom. Providing a terrace, Sučany pod kriváňom provides accommodation in Sučany. Martin is 7 km from the country house, while Donovaly is 31 km away. Ubytování Sučany pod kriváňom se nachází ve městě Sučany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Viktorka

Chata Viktorka

Ubytování (Horské chaty) Chata Viktorka. With garden views, Chata Viktorka is located in Sučany and has a restaurant and a shared kitchen. Ubytování Chata Viktorka se nachází ve městě Sučany (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Horské chaty Chata Viktorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Sučany

Město Sučany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sučany.