Hledat

Ubytování

Ubytování město Párnica

Ve městě Párnica (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Párnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Párnica

Apartman Emka pod Rozsutcom

9,5

Apartman Emka pod Rozsutcom

Ubytování (Vila) Apartman Emka pod Rozsutcom. Vila Apartman Emka pod Rozsutcom se nachází v obci Párnica, 3,4 km od lyžařského střediska Mala Lučivná, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Apartman Emka pod Rozsutcom se nachází ve městě Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Emka pod Rozsutcom má celkové hodnocení 9,5. Pro Vila Apartman Emka pod Rozsutcom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Párničkovo

9,3

Chata Párničkovo

Ubytování (Kemp) Chata Párničkovo. Chata Párničkovo se nachází v obci Párnica, 6 km od lyžařského střediska Malá Lučivná. Ubytování Chata Párničkovo se nachází ve městě Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Párničkovo má celkové hodnocení 9,3. Pro Kemp Chata Párničkovo momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Adak

8,2

Penzion Adak

Ubytování (Penzion) Penzion Adak. Penzion Adak se nachází v obci Párnica v Malé Fatře a nabízí vlastní saunu, restauraci připravující pokrmy slovenské a mezinárodní kuchyně i ve všech... Ubytování Penzion Adak se nachází ve městě Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Adak má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Adak momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Smrečina

7,4

Hotel Smrečina

Ubytování (Hotel) Hotel Smrečina. Hotel Smrečina se nachází v národním parku Malá Fatra, vedle lyžařského areálu Malá Lučivná. Nabízí lázeňské centrum se saunou a vířivkou. Ubytování Hotel Smrečina se nachází ve městě Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Smrečina má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Smrečina momentálně evidujeme 160 recenzí.

Ubytování ve městě Párnica

Město Párnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Párnica.