Hledat

Ubytování

Ubytování město Kraľovany

Ve městě Kraľovany (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kraľovany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kraľovany

Zeleny Dom

9,9

Zeleny Dom

Ubytování (Penzion) Zeleny Dom. Zeleny Dom se nachází v obci Komjatná a nabízí panoramatický výhled na pohoří Velká a Malá Fatra, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a neplacené... Ubytování Zeleny Dom se nachází ve městě Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nove ubytovanie

9,4

Nove ubytovanie

Ubytování (Privát) Nove ubytovanie. Nove ubytovanie se nachází v Kraľovanech, pouhých 45 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí společné posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nove ubytovanie se nachází ve městě Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nove ubytovanie má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Nove ubytovanie momentálně evidujeme 124 recenzí.

Wellness Penzión Rosnička

8,7

Wellness Penzión Rosnička

Ubytování (Penzion) Wellness Penzión Rosnička. Wellness Penzión Rosnička se nachází v obci Kraľovany, umístěné v údolí mezi národními parky Malá a Velká Fatra. Ubytování Wellness Penzión Rosnička se nachází ve městě Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzión Rosnička má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Wellness Penzión Rosnička momentálně evidujeme 55 recenzí.

Chata u Kuba

Chata u Kuba

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Kuba. Chata u Kuba is set in Kraľovany. The accommodation is 20 km from Martin. The holiday home is fitted with a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Chata u Kuba se nachází ve městě Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kraľovany

Město Kraľovany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kraľovany.