Hledat

Ubytování

Ubytování město Strečno

Ve městě Strečno (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strečno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strečno

Rekreačná chatka Oliver

9,7

Rekreačná chatka Oliver

Ubytování (Prázdninový areál) Rekreačná chatka Oliver. Rekreačná chatka Oliver nabízí ubytování s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma ve Strečnu. Ubytování Rekreačná chatka Oliver se nachází ve městě Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačná chatka Oliver má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový areál Rekreačná chatka Oliver momentálně evidujeme 12 recenzí.

Privát SIMBA

9,7

Privát SIMBA

Ubytování (Prázdninové domy) Privát SIMBA. Privát SIMBA se nachází v obci Strečno, 43 km od Turčianských Teplic. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát SIMBA se nachází ve městě Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát SIMBA má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninové domy Privát SIMBA momentálně evidujeme 201 recenzí.

Rekreacny Dom

9,6

Rekreacny Dom

Ubytování (Privát) Rekreacny Dom. Rekreačny Dom se nachází ve Strečně a nabízí terasu, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Rekreacny Dom se nachází ve městě Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreacny Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Rekreacny Dom momentálně evidujeme 91 recenzí.

Rooms Albrecht

9,4

Rooms Albrecht

Ubytování (Penzion) Rooms Albrecht. Penzion Albrecht se nachází ve městě Strečno v Žilinském kraji, přímo nad řekou Váh a 1 km od hradu Strečno, a nabízí gril, výhled na okolní hory, ve všech... Ubytování Rooms Albrecht se nachází ve městě Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rooms Albrecht má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Rooms Albrecht momentálně evidujeme 11 recenzí.

Pizzeria Alžbetka

9,1

Pizzeria Alžbetka

Ubytování (Penzion) Pizzeria Alžbetka. Pizzeria Alžbetka nabízí se nachází ve Strečnu. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi a vlastní... Ubytování Pizzeria Alžbetka se nachází ve městě Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pizzeria Alžbetka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pizzeria Alžbetka momentálně evidujeme 217 recenzí.

Ubytování ve městě Strečno

Město Strečno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Strečno.