Hledat

Ubytování

Ubytování město Bešeňová

Ve městě Bešeňová (Slovensko) máme celkem 119 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bešeňová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bešeňová

ELEMIR

10

ELEMIR

Ubytování (Apartmány) ELEMIR. Apartmány ELEMIR se nacházejí v Bešeňové v Žilinském kraji, 1,6 km od místního aquaparku. Ubytování ELEMIR se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Garden

9,9

Villa Garden

UbytováníVilla Garden. Villa Garden se nachází v obci Bešeňová v Žilinském kraji, 22 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Villa Garden se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Rodinné Apartmány Alex & Gregor

9,8

Rodinné Apartmány Alex & Gregor

Ubytování (Apartmány) Rodinné Apartmány Alex & Gregor. Rodinné Apartmány Alex & Gregor se nacházejí v obci Bešeňová, 600 metrů od aquaparku Bešeňová. Ubytování Rodinné Apartmány Alex & Gregor se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rodinné Apartmány Alex & Gregor má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Rodinné Apartmány Alex & Gregor momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmány Summit

9,7

Apartmány Summit

Ubytování (Apartmány) Apartmány Summit. Just 800 metres from Water Park Bešeňová and 300 metres from Thermal Park Besenova and featuring free WiFi, Apartmány Summit offers accommodation in... Ubytování Apartmány Summit se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Tatiana

9,7

Apartment Tatiana

Ubytování (Penzion) Apartment Tatiana. Apartment Tatiana stojí v obci Ivachnová v Žilinském kraji a nabízí gril a výhled do zahrady. Aquapark Gino Paradise Bešeňová je vzdálený 2,3 km. Ubytování Apartment Tatiana se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Tatiana má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Apartment Tatiana momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vila Ajka

9,7

Vila Ajka

Ubytování (Privát) Vila Ajka. Vila Ajka se nachází v obci Bešeňová, 50 metrů od Gino Paradise Bešeňová Thermal Park, a nabízí ubytování s vlastním stravováním, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Vila Ajka se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Ajka má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Vila Ajka momentálně evidujeme 102 recenzí.

Villa Rustica

9,7

Villa Rustica

Ubytování (Penzion) Villa Rustica. Villa Rustica se nachází v Bešeňové, 400 metrů od aquaparku Bešeňová. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Rustica má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Rustica momentálně evidujeme 53 recenzí.

Luxusné štúdia v hoteli Akvamarín Bešenová

9,7

Luxusné štúdia v hoteli Akvamarín Bešenová

Ubytování (Aparthotel) Luxusné štúdia v hoteli Akvamarín Bešenová. Luxusné štúdiv hoteli Akvamarín se nachází v Bešeňové, 100 metrů od aquaparku Bešeňová a 3,6 km od archeologického parku Havránok, a nabízí ubytování s... Ubytování Luxusné štúdia v hoteli Akvamarín Bešenová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Vera

9,7

Apartmány Vera

Ubytování (Apartmány) Apartmány Vera. Apartmány Vera se nacházejí v Bešeňové, 600 metrů od Thermal Parku Bešeňová a 4,3 km od Archeologického parku Havránok. Ubytování Apartmány Vera se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Vera má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Vera momentálně evidujeme 294 recenzí.

Villa Lienka

9,7

Villa Lienka

Ubytování (Venkovský dům) Villa Lienka. Villa Lienka je venkovský dům situovaný v Liptovské Teplé, 2 minut jízdy od aquaparku Gino Paradise v Bešeňové a v dosahu 500 metrů od autobusového a... Ubytování Villa Lienka se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Lienka má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Villa Lienka momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartments Valentka

9,7

Apartments Valentka

Ubytování (Apartmán) Apartments Valentka. Apartments Valentka se nachází v obci Partizánska Ľupča v srdci Liptovského regionu, jen 4 km od termálního parku Bešeňová. Ubytování Apartments Valentka se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Valentka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments Valentka momentálně evidujeme 219 recenzí.

Apartmány Riviéra - Bešeňová

9,7

Apartmány Riviéra - Bešeňová

Ubytování (Apartmán) Apartmány Riviéra - Bešeňová. Family Resort Riviera se nachází v obci Liptovské Sliače, 8 minut jízdy od Gino Paradise Bešeňová, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmány Riviéra - Bešeňová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Riviéra - Bešeňová má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Riviéra - Bešeňová momentálně evidujeme 40 recenzí.

U dobrého hospodára

9,7

U dobrého hospodára

Ubytování (Venkovský dům) U dobrého hospodára. U dobrého hospodára je ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Bešeňová. Venkovnský dům stojí 6 km od zdejšího aquaparku. Ubytování U dobrého hospodára se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování U dobrého hospodára má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům U dobrého hospodára momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány Dreams II

9,7

Apartmány Dreams II

Ubytování (Apartmán) Apartmány Dreams II. Apartmány Dreams II se nachází v Bešeňové, 700 metrů od aquaparku Bešeňová a 8 km od archeologického skanzenu Havránok. Ubytování Apartmány Dreams II se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Dreams II má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Dreams II momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmány Miluška

9,6

Apartmány Miluška

Ubytování (Apartmány) Apartmány Miluška. Apartmány Miluška se nacházejí v obci Bešeňová v Žilinském kraji, kousek od místního aquaparku a termálního parku. Ubytování Apartmány Miluška se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Miluška má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Miluška momentálně evidujeme 291 recenzí.

Apartmánový dom - Vila Riviéra Liptov

9,6

Apartmánový dom - Vila Riviéra Liptov

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom - Vila Riviéra Liptov. Apartmány Riviéra - Liptov se nacházejí v oblasti Slovenského Liptova v obci Liptovské Sliače, mezi Chočskými vrchy, Vysokými a Nízkými Tatrami. Ubytování Apartmánový dom - Vila Riviéra Liptov se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Charlie

9,6

Apartmány Charlie

Ubytování (Apartmány) Apartmány Charlie. Apartmány Charlie se nachází v Bešeňové, 1,7 km od aquaparku a 9 km od archeologického parku Havránok, a nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Charlie se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Charlie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Charlie momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartment Family Besenova Aquapark

9,6

Apartment Family Besenova Aquapark

Ubytování (Apartmán) Apartment Family Besenova Aquapark. Apartment Family Bešeňová Aquapark se nachází v Bešeňové a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Apartment Family Besenova Aquapark se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Bešeň 304

9,6

Apartmán Bešeň 304

UbytováníApartmán Bešeň 304. Apartmán Bešeň 304 se nachází v Bešeni, 21 km od aquaparku Tatralandia a 22 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Apartmán Bešeň 304 se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový Dom Kriváň

9,5

Apartmánový Dom Kriváň

Ubytování (Aparthotel) Apartmánový Dom Kriváň. Apartmánový Dom Kriváň se nachází v Bešeňové v Žilinském kraji, 950 metrů od aquaparku Bešeňová. Ubytování Apartmánový Dom Kriváň se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmánový Dom Kriváň má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apartmánový Dom Kriváň momentálně evidujeme 297 recenzí.

Vila Deluxe - Liptov, Bešeňová

9,5

Vila Deluxe - Liptov, Bešeňová

UbytováníVila Deluxe - Liptov, Bešeňová. Vila Deluxe - Liptov, Bešeňová se nachází v Bešeňové, 28 km od aquaparku Tatralandia a 30 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Vila Deluxe - Liptov, Bešeňová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Akvamarín

9,5

Hotel Akvamarín

Ubytování (Hotel) Hotel Akvamarín. Hotel Akvamarín se nachází v Bešeňové, 90 metrů od aquaparku Bešeňová a 3,7 km od archeologického parku Havránok. Ubytování Hotel Akvamarín se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán MyMara 14

9,5

Apartmán MyMara 14

Ubytování (Apartmán) Apartmán MyMara 14. Apartmán MyMara 14 se nachází v Bešeňové, 800 metrů od aquaparku Bešeňová, 5 km od archeologického parku Havránok a 300 metrů od termálního parku Bešeňová,... Ubytování Apartmán MyMara 14 se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán pri zámočku

9,5

Apartmán pri zámočku

Ubytování (Apartmány) Apartmán pri zámočku. Apartmán pri zámočku poskytuje ubytování s grilem a Wi-Fi v Bešeňové, 500 metrů od termálního koupaliště a aquaparku Bešeňová. Ubytování Apartmán pri zámočku se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán pri zámočku má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmán pri zámočku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány Zaria

9,5

Apartmány Zaria

Ubytování (Apartmány) Apartmány Zaria. Apartmany Zaria se nachází v Bešeňové v Liptovském kraji, 600 metrů od termálního parku, a nabízí ubytování v apartmánech a studiích, terasu s grilem,... Ubytování Apartmány Zaria se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Zaria má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Zaria momentálně evidujeme 228 recenzí.

Vila Michal

9,5

Vila Michal

Ubytování (Privát) Vila Michal. Vila Michal se nachází na kraji obce Liptovský Michal, jen 1 km od termálních lázní Gino Paradise Bešeňová. Ubytování Vila Michal se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Michal má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Vila Michal momentálně evidujeme 135 recenzí.

Ubytovanie U Huberta

9,5

Ubytovanie U Huberta

Ubytování (Penzion) Ubytovanie U Huberta. Toto nekuřácké ubytování se nachází 2,4 km od aquaparku Bešeňová. Nabízí sdílenou kuchyň a gril. Ubytování Ubytovanie U Huberta se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie U Huberta má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovanie U Huberta momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán Erika

9,4

Apartmán Erika

Ubytování (Apartmán) Apartmán Erika. Apartmán Erika se nachází v Bešeňové, asi 9 minut chůze od aquaparku Bešeňová a 4,4 km od archeologického parku Havránok. Nabízí terasu a výhled do... Ubytování Apartmán Erika se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Erika má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Erika momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartments Outdoor Life

9,4

Apartments Outdoor Life

Ubytování (Apartmán) Apartments Outdoor Life. Apartments Outdoor Life se nachází v obci Partizánska ľupča a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Outdoor Life se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Outdoor Life má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Outdoor Life momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmany Piemonti Bešeňová

9,4

Apartmany Piemonti Bešeňová

Ubytování (Apartmány) Apartmany Piemonti Bešeňová. Apartmany Piemonti Bešeňová se nachází v klidné části Bešeňové v Žilinském kraji. Nabízí gril, výhled na horu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmany Piemonti Bešeňová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmany Piemonti Bešeňová má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmany Piemonti Bešeňová momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartmán GOLD Akvamarín

9,4

Apartmán GOLD Akvamarín

UbytováníApartmán GOLD Akvamarín. Apartmán GOLD Akvamarín se nachází v Bešeňové a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Apartmán GOLD Akvamarín se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie Marta Kováčová

9,4

Ubytovanie Marta Kováčová

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Marta Kováčová. Ubytovanie Marta Kováčová se nachází v Liptovské Teplé, 45 km od Banské Bystrice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Marta Kováčová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Korzár Bešeňová

9,4

Apartmán Korzár Bešeňová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Korzár Bešeňová. Hotel Korzár Bešeňová se nachází přímo v areálu aquaparku Bešeňová a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách... Ubytování Apartmán Korzár Bešeňová se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Marina Liptov

9,4

Marina Liptov

Ubytování (Rezort) Marina Liptov. Resort Marina Liptov se nachází v Bobrovniku, 6,4 km od vodního ráje Gino Paradise Bešeňová, a může se může pochlubit restaurací, barem a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Marina Liptov se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Marina Liptov má celkové hodnocení 9,4. Pro Rezort Marina Liptov momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmány u Škraba

9,4

Apartmány u Škraba

UbytováníApartmány u Škraba. Apartmány u Škraba se nachází asi 22 km od aquaparku Tatralandia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Apartmány u Škraba se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Bešeň

9,4

Apartmány Bešeň

UbytováníApartmány Bešeň. Apartmány Bešeň se nachází v Bešeni a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Apartmány Bešeň se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Janka + camp

9,3

Apartmány Janka + camp

Ubytování (Apartmány) Apartmány Janka + camp. Apartmány Janka + camp se nacházejí v obci Bešeňová, 700 metrů od areálu Gino Paradise Bešeňová a 4,4 km od archeologického naleziště Havránok. Ubytování Apartmány Janka + camp se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Janka + camp má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány Janka + camp momentálně evidujeme 118 recenzí.

Villa Lypche

9,3

Villa Lypche

Ubytování (Apartmány) Villa Lypche. Villa Lypche stojí uprostřed velké zahrady v obci Partizánska Ľupča. Ubytování Villa Lypche se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Lypche má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Villa Lypche momentálně evidujeme 62 recenzí.

Beška

9,3

Beška

Ubytování (Apartmán) Beška. Beška se nachází v obci Bešeňová, necelý 1 km od aquaparku Bešeňová a 7 minut chůze od termálního parku Bešeňová. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Beška se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Beška má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Beška momentálně evidujeme 24 recenzí.

Beška

9,3

Beška

Ubytování (Apartmán) Beška. Apartmán Beška se nachází v obci Bešeňová, 1 km od aquaparku a 8 km od archeologického parku Havranok. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování Beška se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Beška má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Beška momentálně evidujeme 12 recenzí.

Home Katka

9,3

Home Katka

Ubytování (Apartmány) Home Katka. Home Katka se nachází v Bešeňové, 1,3 km od aquaparku Bešeňová, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Home Katka se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Dreams

9,3

Apartmány Dreams

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Dreams. Apartmány Dreams se nacházejí v klidné částí obce Bešeňová. Nabízejí zahradu a zastřešenou letní terasu se šipkami, grilem a otevřeným krbem. Ubytování Apartmány Dreams se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Dreams má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Apartmány Dreams momentálně evidujeme 256 recenzí.

Apartment Gino Besenova

9,3

Apartment Gino Besenova

Ubytování (Apartmán) Apartment Gino Besenova. Apartmán Gino s výhledem na aquapark se nachází v 1. patře hotelu Luka v areálu termálního aquaparku v obci Bešeňová. Ubytování Apartment Gino Besenova se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Gino Besenova má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Gino Besenova momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmány u Slavky

9,3

Apartmány u Slavky

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Slavky. Apartmány u Slavky se nachází v obci Bešeňová, 1 km od aquaparku Gino Paradise, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, gril a ve všech... Ubytování Apartmány u Slavky se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány u Slavky má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány u Slavky momentálně evidujeme 78 recenzí.

Ubytování ve městě Bešeňová

Město Bešeňová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 119 hotelů a ubytování ve městě Bešeňová.