Hledat

Ubytování

Ubytování město Ižipovce

Ve městě Ižipovce (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ižipovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ižipovce

Chata Zofka

9,2

Chata Zofka

Ubytování (Chata) Chata Zofka. Chata Zofka se zahradou se nachází v obci Ižipovce, 2 km od přehrady Liptovská Mara. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Zofka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Zofka má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Zofka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa LiptovMara

9,2

Villa LiptovMara

Ubytování (Apartmány) Villa LiptovMara. Set in Ižipovce, 34 km from Donovaly, Villa LiptovMara offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa LiptovMara se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zuzka

8,9

Zuzka

Ubytování (Chata) Zuzka. Chata Zuzka se nachází v obci Ižipovce v regionu Liptov, jen 2 km od vodní nádrže Liptovská Mara a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Zuzka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zuzka má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Zuzka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Vilkacibulka

Vilkacibulka

Ubytování (Prázdninové domy) Vilkacibulka. Located in Ižipovce in the Žilinský kraj region, Vilkacibulka provides accommodation with free private parking. Ubytování Vilkacibulka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ižipovce

Město Ižipovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Ižipovce.